Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Wu Assassins
720P

Wu Assassins

 Ülke: 

  

Wu Assassins 1. SezonWu Assassins 1. Sezon 1. bölümünde; Çarpık bir restoran siparişi, Kai'yi aile bağlantılarından habersiz Triad üyelerinin ve Wu Assassin olarak yeni statüsünün hedefi haline getiriyor.
Wu Assassins 1. Sezon 2. bölümünde; Kai, Wu Assassin eğitimine başladığında, daha fazla sıradan kaygı, onu Lu Xin'e bir iyilik için çevirdiğini görüyor. Jenny, titiz anne ve babasını ziyarete hazırlar.
Wu Assassins 1. Sezon 3. bölümünde; Kai, hayali hakkında uyarmaya çalışırken, Altı Amca, Chinatown’daki Wu Assassin’e olan avını artırdı.
Wu Assassins 1. Sezon 4. bölümünde; Kai ve Six Amca'nın yüzleri kapalıyken yumruklar ve ateş uçuyor. Jenny ve Tommy yenilenen restoranı ailelerine gösterir. Lu Xin, McCullough’un adamları ile karıştı.
Wu Assassins 1. Sezon 5. bölümünde; Kai arkadaşlarına temiz gelirken, Altı Amca onun ve McCullough'un Çin mahallesindeki suçlu faaliyetlerinden daha çok ortak noktalarının olduğunu fark eder.
Wu Assassins 1. Sezon 6. bölümünde; Riskli bir güç oyunu Altı Amca'yı Kai'nin insafına bırakıyor. Yüksüz bir Tommy hayatını bir araya getirmeye çalışıyor. Zan, Triad'ın emellerini bildiriyor.
Wu Assassins 1. Sezon 7. bölümünde; Sorun, Kai ve Altı Amca'nın, kendi araştırmalarını yapan Dünya Wu'yu avlamak için yola çarpmasıyla başlar.
Wu Assassins 1. Sezon 8. bölümünde; CG, Jenny ve Tommy, McCullough Fire Wu parçasını elde etmek için sınırsız bir dövüşte büyük silahlarını serbest bıraktığında çapraz ateşe yakalandı.
Wu Assassins 1. Sezon 9. bölümünde; Kai, arkadaşlarından hiçbirinden ödün vermeden McCullough'ı durdurmanın bir yolunu arar. Six Amca ve Zan, Triad'ın kontrolü üzerinde çarpıştı.
Wu Assassins 1. Sezon 10. bölümünde; Kai, McCullough'un, bir daha birleşmeye daha yakın olan beş Wu parçası olan ateş, odun, toprak, metal ve su gibi son oyununu gerçekleştirmesini engellemeye çalışıyor.
  •   Orjinal Adı: Wu Assassins

  •   Tür: Aksiyon , Suç

 85İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.