Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
The Vietnam War
720P

The Vietnam War

 Ülke: 

  

The Vietnam War


The Vietnam War 1. bölümünde; Neredeyse bir yüzyıl Fransız sömürge egemenliğinin ardından, Vietnam bağımsız olarak ortaya çıkıyor ancak bölünüyor.
The Vietnam War 2. bölümünde; Başkan John F. Kennedy ve danışmanları, ABD'nin Güney Vietnam'a komünist bir isyan ve Budist protestoları yoğunlaştırması konusunda ne kadar derine dahil olması gerektiğini düşünüyor.
The Vietnam War 3. bölümünde; Saigon'un çöküşünden korkan Başkan Lyndon B. Johnson, Kuzey Vietnam'ın bombalanmasına izin verdi ve ABD'ye kara birlikleri gönderdi.
The Vietnam War 4. bölümünde; Kuzey Vietnam askerleri Amerikan hava gücüne meydan okuyarak Ho Chi Minh Patikası'na doğru yola koyuluyor. Savaş karşıtı hareketler eve dönerken, Amerikan askerleri bu savaşın başka bir şey olmadığını fark ediyor.
The Vietnam War 5. bölümünde; Zayiat her iki tarafa da sıçradığında, Amerikan askerleri ölümcül pusulara ve toplara maruz kalıyor. Başkan Lyndon B. Johnson, Amerikan halkına zaferin ulaşılabilir olduğunu garanti eder.
The Vietnam War 6. bölümünde; Tet Saldırganının şiddeti, liderlerin ve iç huzursuzluğun suikastiyle sarsılan Amerikalılar, Başkan Lyndon B. Johnson'ın Vietnam'daki zaferinin yaklaştığına dair söz verdiğinden şüphe etmeye başladı ve sonuçta yeniden seçilmemeye karar verdi.
The Vietnam War 7. bölümünde; Taslak çağındaki Amerikalılar seçimleri ile güreşirler. Richard Nixon, başkanlık seçimlerini dar bir şekilde kazandı. Çatışmanın her tarafındaki askerler vahşete ve cesarete tanık oluyorlar.
The Vietnam War 8. bölümünde; Başkan Richard Nixon, Amerikan birliklerini Vietnam'dan çekmeye başlar, ancak Kamboçya'yı işgal etmesi için yetki vermesi Amerika'da büyük protestolara yol açtı.
The Vietnam War 9. bölümünde; Güney Vietnamlılar kendi başlarına savaşarak Laos'ta korkunç kayıplara maruz kaldılar. Seçildikten sonra, Başkan Richard Nixon, Amerikan savaş esirlerinin serbest bırakılmasını gören Hanoi ile barış anlaşması imzaladı.
The Vietnam War 10. bölümünde; Başkan Richard Nixon istifa ettiğinde Vietnam’da iç savaş devam ediyor. Kuzey Vietnam askerleri Saygon'un kontrolünü ele geçirdikten ve savaş bittikten sonra, her taraftan insanlar uzlaşma arayışı içinde.

 87İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  1. Spor Draması “Swing”in Başrolünü Michael Shannon Üstlenecek!
      4 ay Önce   386
    Spor Draması “Swing”in Başrolünü Michael Shannon Üstlenecek! Başarılı aktör Michael Shannon yeni projesine karar verdi.
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.