0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
The Terror
720P

The Terror

 Ülke: 

  

The Terror 1. SezonThe Terror 1. Sezon 1. bölümünde; Kuzeybatı Geçidi'ni bulmaya çalışan Kraliyet Donanması bir kaza sonucu ağır hasar alır ve kaptan zor kararlar almak zorunda kalır.
The Terror 1. Sezon 2. bölümünde; Uzun süre buzda kaldıktan sonra keşif ekipleri açık su arayışına başlar.Takımlardan biri korkunç bir keşif yapar.
The Terror 1. Sezon 3. bölümünde; Gemilere dadanan bir şey kaptanları seçeneklerini tartışmaya iter.
The Terror 1. Sezon 4. bölümünde; Gemilere yapılan amansız saldırı askerlerin normal bir ayı ile savaşmadıklarını ortaya koyar. Hayatta kalmaları bölgedeki eskimoların kültürüne bağlıdır.
The Terror 1. Sezon 5. bölümünde; Tuhaf bir hastalık kaptanın kararlarını etkilemektedir.
The Terror 1. Sezon 6. bölümünde; Askerler riskli bir stratejiye hazırlanırken moralleri oldukça kötüdür.
The Terror 1. Sezon 7. bölümünde; Yeni kurtarma yolları aranırken, birçok şok edici olaylar yaşanır.
The Terror 1. Sezon 8. bölümünde; Gizemli ölümler askerler arasında paranoyaya neden olur. İsyan baş göstermek üzeredir.
The Terror 1. Sezon 9. bölümünde; Umut tuhaf şekillerde kendini göstermektedir ve askerler hayatta kalmak için asil ve ürkütücü yollara başvuracaktır.
The Terror 1. Sezon 10. bölümünde; Keşif ekibinin efsanevi yolculuğu, kendilerini eskimo mitolojisinin derinlerinde bulmalarına yol açacaktır.

The Terror 2. SezonThe Terror 2. Sezon 1. bölümünde; İkinci Dünya Savaşı sırasında enterne kampında bulunan Japonlar, kültürlerine ait bir canavar ile karşı karşıya gelirler

 71İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.