0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
The Rain
720P

The Rain

 Ülke: 

  

The Rain 1. SezonThe Rain 1. Sezon 1. bölümünde; Yağışların yol açtığı ölümcül bir virüs, kardeşleri Simone ve Rasmus'i, yeraltı sığınağına sığınmaya, bilim adamlarının babasına yol açmaya zorlar.
The Rain 1. Sezon 2. bölümünde; Altı yıl tecrit edildikten sonra, Simone ve Rasmus diğer kurtulanlarla karşılaşırlar. Hayatta kalmak için, Simone gruba faydalı olduğunu kanıtlamalıdır.
The Rain 1. Sezon 3. bölümünde; Simone ve diğerleri İsveç'teki Apollon karargahı için yola koyuldu, ancak Kopenhag'dan geçen trekleri tehlikeyle dolu.
The Rain 1. Sezon 4. bölümünde; Simone, Martin ve Fie, koşarken derinlikleri derinleşen Rasmus ve Sarah'yı takip ediyorlar. Patrick başka bir keşif yapar. Jean, Lea'yı konsolide etmeye çalışıyor.
The Rain 1. Sezon 5. bölümünde; Ormanda kaybolan grup bir köşkte tökezledi. Sakinleri gece kalmak için davet ediyor ve Lea kadınlardan biriyle bağ kuruyor.
The Rain 1. Sezon 6. bölümünde; Rasmus ve Beatrice birlikte yalnız zaman geçirdiklerinde daha da büyürler. Diğerleri yeni bir sığınak - ve içinde yatan rahatsız edici bir sırrı keşfeder.
The Rain 1. Sezon 7. bölümünde; Bir grup silahlı yabancı, Patrick'den bilgi almaya çalışıyor. Rasmus, korkunç bir keşifler sonrasında çözülmeye başlar.
The Rain 1. Sezon 8. bölümünde; Grup, Simone'un virüs, babası ve Rasmus ile ilgili şaşırtıcı gerçekleri öğrendiği Apollon merkezine geldi.

The Rain 2. SezonThe Rain 2. Sezon 1. bölümünde; Apollon askerlerinden kaçan grup, asi bilim adamlarının virüs için bir aşı üzerinde çalıştıkları bir üs için bir dizi koordinat izliyor.
The Rain 2. Sezon 2. bölümünde; Martin, babasına bilgisayar almak için bir yolculuğa Simone eşlik ediyor. Üsünde, Patrick garip cihazlar ile dolu gizli bir odaya tökezledi.
The Rain 2. Sezon 3. bölümünde; Apollon üssü satarken, Simone bir tedavi bulmak için çabalıyor. Rasmus'in sırrı Sarah'ı ona çeker - ama grubu parçalara ayırmakla tehdit eder.
The Rain 2. Sezon 4. bölümünde; Apollon üssü satarken, Simone bir tedavi bulmak için çabalıyor. Rasmus'in sırrı Sarah'ı ona çeker - ama grubu parçalara ayırmakla tehdit eder.
The Rain 2. Sezon 5. bölümünde; Korkutucu vizyonlardan rahatsız olan Rasmus, kaderini kendi ellerine alıyor. Sarah'nın sağlığı kötüleşiyor. Jean ve Lea şefkatli bir anı paylaşıyor.
The Rain 2. Sezon 6. bölümünde; Acımasız karşılaşmalarının ardından, Martin ve Patrick tekrar üsse doğru koşarlar. Bu arada, kederli bir kurtulan kurtulan intikam almaya karar verdi.

 145İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
 1. Woody Allen İmzalı “A Rainy Day in New York”tan İlk Fragman!
    3 ay Önce   327
  Woody Allen İmzalı “A Rainy Day in New York”tan İlk Fragman! Woody Allen “A Rainy Day in New York” ile beyaz perdeye dönüyor.
  Jamie Dornan ve Holliday Grainger Aynı Filmde Buluşuyor!
    3 ay Önce   349
  Jamie Dornan ve Holliday Grainger Aynı Filmde Buluşuyor! John Patrick Shanley imzalı “Wild Mountain Thyme” başrollerini buldu.
  Chris Evans’lı “Infinite” Vizyon Tarihini Aldı!
    3 ay Önce   367
  Chris Evans’lı “Infinite” Vizyon Tarihini Aldı! Bilim kurgu filmi “Infinite” vizyon tarihine kavuştu.
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.