Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
The Loudest Voice
720P

The Loudest Voice

 Ülke: 

  

The Loudest Voice 1. SezonThe Loudest Voice 1. Sezon 1. bölümünde; Roger Ailes, Fox News Channel'ı oluşturmak için medya arkadaşı Rupert Murdoch ile güçlerini birleştirdi. Rekabette öne geçmek için ateşli bir şekilde çalışan Roger, düşünülemez olanı yapmalı - tüm ağı altı ay boyunca yayına soktu.
The Loudest Voice 1. Sezon 2. bölümünde; Fox News Channel, CNN'i # 1 puanlı haber ağı olmak için geçirmenin zirvesinde. Sonra 9/11 her şeyi değiştirir. Roger haberi bir gündemle bastırmaya başladı ve nihayet Fox'u derecelendirme yarışının zirvesine koydu.
The Loudest Voice 1. Sezon 3. bölümünde; "Barack Hussein Obama" nın seçilmesiyle, Roger ve Fox Haber Kanalı, Fox'un kapsamını ve # 1'deki çimento derecelerini artıracak en büyük düşmanı buldular. Hiç kimsenin şüphelenmediği şey Roger'ın gizli dünyasının gizli derinlikleri.
The Loudest Voice 1. Sezon 4. bölümünde; Roger, mirasını New York'ta satın aldığı bir gazetenin editörü olarak kiraladığı 25 yaşındaki bir yardımcı olan Joe Lindsley'de buluyor. Bu makaleyi muhafazakar bir haber kaynağına dönüştüren Roger, Obama Beyaz Saray'a karşı intikamını aldı.
The Loudest Voice 1. Sezon 5. bölümünde; Fox News Channel şu an baskın bir haber merkezi ve Roger gücünün kollarını kullanıyor. Ancak Gretchen Carlson'un yarattığı tehlikeyi görmüyor. Roger tarafından yıllarca taciz edildikten sonra nihayet yeterli oldu.
The Loudest Voice 1. Sezon 6. bölümünde; Gretchen Carlson, Roger'ın bir yıldan fazla bir süredir taciz ettiğini ve cinsel taciz konusunda uzmanlaşmış bir avukatla çalıştığını gizlice anlatıyor. Roger, bir cumhurbaşkanı seçme hedefine ulaşmak için giriyor ve Donald Trump'taki mükemmel adayı buluyor.
The Loudest Voice 1. Sezon 7. bölümünde; Gretchen Carlson'un davası kamuya açılınca, Roger kariyer moduna ve mirasını kurtarmak için elinden geleni yaparak kriz moduna geçer. Fakat her şeyini kaybederken bile, en büyük başarısı onu tutuyor-Donald Trump başkanlığı kazanıyor.
  •   Orjinal Adı: The Loudest Voice

  •   Tür: Dram

 139İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.