Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.8
Toplamda 3 oy verildi.
Sorun Bildir
The Capture
720P

The Capture

 Ülke: 

  

The Capture; Masum bir adam, video kanıtıyla suçlanır. Ancak her şey gözüktüğü gibi değildir. Üzerinde bir güç suçlu olmasını istediği için suçlu konumundadır ve onlarla mücadele edip masum olduğunu kanıtlamak imkânsızdır. Gücün ve teknoloji yalanlarının ortasında kalır.

 

The Capture 1. Sezon


The Capture 1. Sezon 1. Bölümünde; İngiliz asker Shaun Emery bir suçla suçlandığında şiddetle inkar ediyor, yeni terfi ettirilen DI Rachel Carey soruşturmaya atandı.
The Capture 1. Sezon 2. Bölümünde; Önemli bir kanıt soruşturmadan silinince, Carey, kendi kendine cevaplar arayan Shaun'u ikna etmek için başka yollar dener
The Capture 1. Sezon 3. Bölümünde; Gizemli CIA ajanı Frank Napier ile yüz yüze gelince Shaun için riskleri artar, bu sırada da Carey'nin soruşturması dibe vurur.
The Capture 1. Sezon 4. Bölümünde; Rachel nihayet bir kez daha tutuklamadan kaçınmadan önce CIA güvenli evinin yerini sunan Shaun ile yüz yüze geldi. Kaçak asker, kendisine aradığı cevapları vermeyi teklif eden iki gizemli yabancı ile karşılaşır. Rachel Napier'i ziyaret etti ve toplantı onu CCTV ağının tehlikeye girdiğinden her zamankinden daha ikna etti.
The Capture 1. Sezon 5. Bölümünde; Ne Carey ne de Shaun, ileride yatanlara hazır değildir, çünkü tüm karmaşıklığı ve belirsizliği gerçeği onlara açıklanmaktadır.

 41İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.