Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Swamp Thing
720P

Swamp Thing

 Ülke: 

  

Swamp Thing 1. SezonSwamp Thing 1. Sezon 1. bölümünde; CDC araştırmacısı Abby Arcane, Marais'teki gizemli bir hastalığı araştırmak için gönderilir; burada Matt ve o, bataklığın korkunç sırlarının derinliklerinden doğan bir yaratıkla karşılaşırlar.
Swamp Thing 1. Sezon 2. bölümünde; Abby ve Matt, hastalarından birini, Bataklık Şeyiyle karşılaştığı bataklığa doğru takip ediyor; Alec, metamorfozunu canavarca, bitki temelli yaratık Swamp Thing'e anlamak için mücadele ediyor.
Swamp Thing 1. Sezon 3. bölümünde; Alec, Bataklık Şey'i olarak yaptıklarından korktu. Gizemli hastalık Marais kasabasında yayılmaya devam ettikçe, bataklıktan yeni bir tehdit çıkar.
Swamp Thing 1. Sezon 4. bölümünde; Abby'nin kasabaya dönüşü, Sunderlands ile karanlık geçmişini sürüklüyor. Bataklık Şey bataklığın içinde büyüyen bir karanlık algılarken, Daniel Cassidy hakkında daha fazla şey öğreniyoruz.
Swamp Thing 1. Sezon 5. bölümünde; Abby, Alec için bir çare bulmaya çalışırken, bataklıktan yeniden ortaya çıkan çocukluk arkadaşı hayaletine perilidir. Alec, esrarengiz bir Phantom Stranger yardımı ile dönüşümü ile mücadele etmek için mücadele ediyor.
Swamp Thing 1. Sezon 6. bölümünde; Daniel, anlaşmasını hatırlıyor, Sunderland, bataklık yaratığından sonra erkekleri gönderiyor ve Woodrue, yeni bir keşif yapıyor.
Swamp Thing 1. Sezon 7. bölümünde; Hala insan görünüşünü ele geçiren Swamp Thing, Abby'yi tehlikede olduğu bataklığın çürük bir kısmına götürüyor. Lucilia, Avery'yi bataklığa, gizli bir niyetle yönlendirirken, Maria gölgeli bir grubun lideri ile bir araya geldi.
Swamp Thing 1. Sezon 8. bölümünde; Bataklıktan geçen sert bir hayatta kalma yolculuğunun ardından Avery, yaralı adamı kurtarmaya çalışan Swamp Thing ile yüz yüze geldi; İyileşme sonrasında, Avery bir kürü bulmak için Woodrue ile geri dönme sözü verdi, ancak güvenilir olamayabilirler.
Swamp Thing 1. Sezon 9. bölümünde; Abby ve Liz gizli Conclave tesisini takip ederken, Jason Woodrue Swamp Thing üzerinde deneyler yapar ve inanılmaz bir keşif yapar.
Swamp Thing 1. Sezon 10. bölümünde;

 169İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.