0Favori Ekle Sonra İzle
9.5
Toplamda 3 oy verildi.
Sorun Bildir
Stranger Things
720P

Stranger Things

 Ülke: 

  

Stranger Things 1. sezon


Stranger Things 1. sezon 1. bölümünde; ABD Enerji Bölümünde açıklanamayan bir olay meydana geliyor. Sonra Will adlı çocuğu oynayan genç bir Zindan ve Ejderha, arkadaşlarıyla bir geceden sonra ortadan kaybolurken, annesi Joyce ve Hawkins şehri karanlığa gömülür.
Stranger Things 1. sezon 2. bölümünde; Mike, evindeki gizemli kızı gizler. Joyce tuhaf bir telefon alır.
Stranger Things 1. sezon 3. bölümünde; Giderek endişe duyan Nancy, Barb'i arar ve Jonathan'ın neler yaptığını öğrenir. Joyce, Will onunla konuşmaya çalıştığına ikna oldu.
Stranger Things 1. sezon 4. bölümünde; Will'in öldüğüne inanmayı reddeden Joyce, oğluyla iletişim kurmaya çalışıyor. Çocuklar Eleven'a makyaj yaptı. Jonathan ve Nancy olası bir ittifak oluşturur.
Stranger Things 1. sezon 5. bölümünde; Hopper, Will'in ölümüyle ilgili gerçeği bulmak için laboratuara girer. Çocuklar onları Will'e götürecek olan “geçidi” bulmaya çalışıyorlar.
Stranger Things 1. sezon 6. bölümünde; Hopper ve Joyce laboratuvarın deneyleri hakkındaki gerçeği buluyorlar. Savaştıktan sonra, çocuklar kayıp Eleven'i ararlar.
Stranger Things 1. sezon 7. bölümünde; Hükümet, Onbir'i aramaya geliyor. Onbir, Upside Down'da Will ve Barb'u arıyor.
Stranger Things 1. sezon 8. bölümünde; Joyce ve Hopper sorgulanmak üzere kabul edilir. Nancy ve Jonathan canavarla savaşmaya ve Will'i kurtarmaya hazırlanıyor.

Stranger Things 2. sezon


Stranger Things 2. sezon 1. bölümünde; Kasaba, Cadılar Bayramı için hazırlanırken, yüksek skorlara sahip bir rakip çarşıdaki şeyleri sarsar ve şüpheci bir Hopper çürüyen balkabağı tarlasını denetler.
Stranger Things 2. sezon 2. bölümünde; Will, oyun ya da şeker gecesi için korkunç bir şey gördükten sonra, Mike, Onbir'in hala orada olup olmadığını merak ediyor. Nancy, Barb ile ilgili gerçeği güreşiyor.
Stranger Things 2. sezon 3. bölümünde; Dustin yeni ve tuhaf bir evcil hayvan kabul ediyor ve Eleven giderek daha sabırsızlanıyor. İyi niyetli bir Bob, Will'i korkularına dayanmaya çağırıyor.
Stranger Things 2. sezon 4. bölümünde; Kötü niyetli bir irade Joyce'a açılır - rahatsız edici sonuçlarla. Hopper gerçeği araştırırken, Eleven şaşırtıcı bir keşif ortaya çıkardı.
Stranger Things 2. sezon 5. bölümünde; Nancy ve Jonathan, Eleven'ın geçmişinden birini ararken yeni bir müttefikle komplo teorilerini takas ediyor. "Beyin Bob'u" zor bir meseledir.
Stranger Things 2. sezon 6. bölümünde; Will'in gölgeli bir kötülük ile bağlantısı güçlenir ama kimse onu nasıl durduracağından emin değildir. Başka yerlerde, Dustin ve Steve olası bir bağ kuruyorlar.
Stranger Things 2. sezon 7. bölümünde; Psişik vizyonlar, Onbir'i bir şiddet saldırısı grubuna ve gölgeli bir geçmişi olan kızgın bir kıza çeker.
Stranger Things 2. sezon 8. bölümünde; Ölümcül bir gelişme, Hawkins laboratuvarını kilitlemeye, Will'i ve diğerlerini içerisine hapsetmeye başladığında, olası bir kahraman öne çıkar.
Stranger Things 2. sezon 9. bölümünde; Onbir, kurtulanlar Will'i rehin tutan canavarca kuvvetteki ısıyı arttırırken başladığı şeyi bitirmeyi planlıyor.

Stranger Things 3. sezon


Stranger Things 3. sezon 1. bölümünde; Yaz yeni işler ve tomurcuklanan romantizm getiriyor. Fakat Dustin'in radyosu bir Rus yayınını aldığında ruh hali değişiyor ve Will bir şeyin yanlış olduğunu algılıyor.
Stranger Things 3. sezon 2. bölümünde; Nancy ve Jonathan bir ipucunu takip ediyor, Steve ve Robin gizli bir göreve imza attı ve Max ve Eleven alışverişe gitti. Çıngıraklı Billy, zorlu vizyonlara sahip.
Stranger Things 3. sezon 3. bölümünde; El ve Max Billy'i aradığında Will, kızların olmadığı bir günü ilan eder. Steve ve Dustin atıldı ve Joyce ve Hopper Hawkins Lab'e döndü.
Stranger Things 3. sezon 4. bölümünde; Kırmızı kod, çeteyi bir araya getirerek korkutucu derecede tanıdık bir kötülükle yüzleşir. Karen, Nancy'yi kazmaya devam etmesini istedi ve Robin faydalı bir harita bulur.
Stranger Things 3. sezon 5. bölümünde; Garip sürprizler eski bir çiftlik evinin içinde ve Starcourt Alışveriş Merkezi'nin derinliklerinde gizleniyor. Bu arada, Zihin Flayer'ı güç topluyor.
Stranger Things 3. sezon 6. bölümünde; Alexei Rusların ne inşa ettiğini ortaya koyuyor ve Eleven Billy'nin nerede olduğunu görüyor. Dustin ve Erica cesur bir kurtarma operasyonu düzenlediler.
Stranger Things 3. sezon 7. bölümünde; Zamanın tükenmesi ve arkasındaki bir suikastçi ile Hopper'ın mürettebatı, El ve çocukların savaşa hazırlandıkları Hawkins'e geri dönüyor.
Stranger Things 3. sezon 8. bölümünde; Mind Flayer toplanmaya başladığında terör yiyecek mahkemesinde hüküm sürüyor. Ancak aşağıda, karanlıkta, dünyanın geleceği tehlikede.

 953İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
 1. Ant-Man de Hayalet Avcıları’na Katılıyor!
    4 ay Önce   289
  Ant-Man de Hayalet Avcıları’na Katılıyor! Marvel evreninin Ant-Man'i Paul Rudd merakla beklenen "Ghostbusters" filminde rol alacak.
  Hellboy’un Devamı Gelmeyebilir
    4 ay Önce   286
  Hellboy’un Devamı Gelmeyebilir Hellboy'un devam filmleri hakkında yeni gelişmeler bulunuyor.
  Ryan Reynolds Başrollü “Free Guy”ın Çekimleri Başladı!
    5 ay Önce   415
  Ryan Reynolds Başrollü “Free Guy”ın Çekimleri Başladı! Aksiyon filmi “Free Guy”ın yönetmenliğini Shawn Levy üstleniyor.
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.