0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Sacred Games
720P

Sacred Games

 Ülke: 

  

Sacred Games 1. SezonSacred Games 1. Sezon 1. bölümünde; İsimsiz bir adamdan gizemli bir telefon görüşmesi, polis memuru Sartaj Singh'i Mumbai'nin etrafındaki tehlikeli bir kedi-fare oyununda kovalamacaya yönlendirir.
Sacred Games 1. Sezon 2. bölümünde; Ganesh Gaitonde'nin ölümü haberi Bombay'deki siyasi güçleri harekete geçirdi. Polis departmanındaki iç gerginlik, Sartaj Singh'in askıya alınmasıyla sonuçlanarak kendi soruşturmasını başlattı.
Sacred Games 1. Sezon 3. bölümünde; Sığınağın içinde bulunan kadın, Sartaj'ı Gaitonde'nin haydutu Bunty'ye götürür. Bir geri dönüş olarak, Gaitonde rakip Süleyman Isa'dan şans eseri bir tılsım çaldığını hatırlıyor.
Sacred Games 1. Sezon 4. bölümünde; TV yıldızı Nayanika, gizli bir kamerayla Bunty'yi ziyaret ediyor. 80'lerin ortalarında, Gaitonde bir raketi uyuşturucu ve silahlardan bile daha kazançlı buluyor: siyaset.
Sacred Games 1. Sezon 5. bölümünde; Nayanika'yı kurtarmak için, Sartaj bir RAW işlemi sırasında müdahale eder. 1992'de siyasi huzursuzluk arttıkça, Gaitonde ve Isa'nın kan davasıyla kan dökülüyor.
Sacred Games 1. Sezon 6. bölümünde; Sartaj’ın memuru Katekar, genç bir adamın Müslüman bir gecekondu mahallesinden kaybolduğunu araştırmak için baskı yaptığında, feci sonuçlar ortaya çıkıyor.
Sacred Games 1. Sezon 7. bölümünde; Davalarının birçok gevşek ucunu birleştirmeyi umarak, Sartaj ve Anjali, esrarengiz Trivedi'nin Gaitonde'nin kehaneti ile nasıl bağlantılı olduğunu bulmak için tekrar bir araya geldi.
Sacred Games 1. Sezon 8. bölümünde; Mumbai'yi yaklaşan kıyametten kurtarmak için, Sartaj Gaitonde'nin üçüncü babasının kim olduğunu ve 25. günde ne yapılması gerektiğini bulmak için zamana karşı yarışıyor.

Sacred Games 2. SezonSacred Games 2. Sezon 1. bölümünde; Gaitonde sığınağında bir keşif yaptıktan sonra, Sartaj ölümcül bir komplo araştırıyor. 1994 yılında, Gaitonde yeni bir yerde belirir.
Sacred Games 2. Sezon 2. bölümünde; Terörist hücre soruşturması devam ederken, Sartaj, Guruji'nin ashramını ziyaret etti. 90'lı yılların sonlarında, Gaitonde'e manevi bir çapa aranması istendi.
Sacred Games 2. Sezon 3. bölümünde; Sartaj, Şahid Han'ın nükleer sevkiyatının Hindistan'a nasıl teslim edildiğinin izini sürüyor. 2000 yılının başlarında, Gaitonde ününü korumak için cesurca harekete geçti.
Sacred Games 2. Sezon 4. bölümünde;
Sacred Games 2. Sezon 5. bölümünde;
Sacred Games 2. Sezon 6. bölümünde;
Sacred Games 2. Sezon 7. bölümünde;
Sacred Games 2. Sezon 8. bölümünde;

 191İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.