Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Project Blue Book
720P

Project Blue Book

 Ülke: 

  

Project Blue Book 1. Sezon


Project Blue Book 1. Sezon 1. bölümünde; Allen Hynek, Hava Kuvvetleri'nin çok gizli olan UFO soruşturma programına alındı ve yabancı bir gemiyle yapılan it dalaştan kurtulan bir askeri pilotun durumunu araştırıyor.
Project Blue Book 1. Sezon 2. bölümünde; Hynek ve Quinn, bir annenin Batı Virginia vakasını ve bir uzaylıya ateşli bir UFO kazasından çıkan tanık olan iki çocuğunu araştırıyor.
Project Blue Book 1. Sezon 3. bölümünde; Hynek ve Quinn, vatandaşlar gece gökyüzünde gizemli bir V şeklinde bir gemiye tanık olduklarında, Lubbock, Teksas'a getiriliyor.
Project Blue Book 1. Sezon 4. bölümünde; Ticari bir uçakla yapılan tuhaf bir UFO, Hynek ve Quinn'i eski Nazi bilim adamlarını içeren çok gizli bir programa yönlendirir.
Project Blue Book 1. Sezon 5. bölümünde; Bir dizi garip ipucu, Hynek ve Quinn’i, savaş sırasında garip ışıklara tanık olduklarını iddia eden gizli bir gruba ve onlarla bağlantı kurmaya yönlendirdi.
Project Blue Book 1. Sezon 6. bölümünde; Gizemli yeşil ateş topları neredeyse nükleer felakete neden olduktan sonra, Hynek ve Quinn nasıl olabileceğini araştırmalı.
Project Blue Book 1. Sezon 7. bölümünde; Hynek, bir Scoutmaster'ın kendisinin ve ordusunun ormanda asılı tuhaf bir gemiye tanıklık etmesinden sonra ortadan kaybolduğunu; Quinn, Harding için haydut bir göreve çekildi.
Project Blue Book 1. Sezon 8. bölümünde; Hynek ve Quinn, UFO saldırısı altındaki bir Ordu müfredatını belgeleyen bir filmi araştırıyorlar ve askerleri yalnızca savaşın fiziksel etkilerinden değil, aynı zamanda psikolojik olanlardan da çekiyorlar.
Project Blue Book 1. Sezon 9. bölümünde; Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden bir adam ve karısı merkeze varıp gerçeği öğrenene kadar Hynek ve Quinn'i rehin tutuyor.
Project Blue Book 1. Sezon 10. bölümünde; Washington DC, UFO'lar tarafından istila edildi ve Hynek ve Quinn, çok geç olmadan tehdidin gerçek doğasını ortaya çıkarmalı.

 124İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.