0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Preacher
720P

Preacher

 Ülke: 

  

Preacher 1. Sezon


Preacher 1. Sezon 1. bölümünde; Bir vaiz, Teksas'taki memleketini henüz mahveden doğaüstü kötülükle savaşmak için yola çıktı.
Preacher 1. Sezon 2. bölümünde; Jesse, gizemli bir ikilinin onun peşinde olduğunu bilmeden "iyi bir vaiz" olmaya çalışır.
Preacher 1. Sezon 3. bölümünde; Cassidy, Jesse'nin yeni temel gücünü keşfetmesine yardım eder; yeni bilgilere dayanarak, Tulip, intikam almak için Jesse'yi ikna etmeye çalışır.
Preacher 1. Sezon 4. bölümünde; esse Quincannon'a reddedemeyeceği bir bahis sunuyor; Cassidy melekleri savuşturmaya çalışıyor; Tulip, Annville’e adalet getirmek için çalışıyor.
Preacher 1. Sezon 5. bölümünde; Dublörünün ardından, Jesse Annville'in en yeni rock yıldızı olur; Lale ve Cassidy bağlanır; Kovboy bir karar verir.
Preacher 1. Sezon 6. bölümünde; Jesse, Deblanc ve Fiore ile yüz yüze gelir, daha sonra vücudunda bulunan varlık hakkında daha fazla şey öğrenir.
Preacher 1. Sezon 7. bölümünde; Jesse'nin eylemleri kendisine en yakın olanları tehlikeye atıyor ve yabancılaştırıyor; Geçmişine bir bakış, bütün suçluluklarının kökenini ortaya koyuyor.
Preacher 1. Sezon 8. bölümünde; Jesse'nin eylemleri kendisine en yakın olanları tehlikeye atıyor ve yabancılaştırıyor; Geçmişine bir bakış, bütün suçluluklarının kökenini ortaya koyuyor.
Preacher 1. Sezon 9. bölümünde; Jesse rüzgarda ona yakın olanları hayat değiştiren kararlarla karşı karşıya kalırken; Kovboy intikamını almak için Ratwater'a geri döner.
Preacher 1. Sezon 10. bölümünde; Jesse, Cennet'ten cevaplar alma sözünü takip etmeyi umuyor; Tüm kasaba nefis nefesini bekler.

Preacher 2. Sezon


Preacher 2. Sezon 1. bölümünde; Jessie, Tulip ve Cassidy, Tanrı'yı aramak için yola koyuldu ve cehennemden gelen katil bir kovboy tarafından takip edildi.
Preacher 2. Sezon 2. bölümünde; Jesse, Lale ve Cassidy, Kovboy'un kim olduğu ve neden onları öldürmek istediği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Cennet'ten bir ipucu bulur.
Preacher 2. Sezon 3. bölümünde; Jesse, Lale ve Cassidy, Kovboy'un kim olduğu ve neden onları öldürmek istediği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Cennet'ten bir ipucu bulur.
Preacher 2. Sezon 4. bölümünde; Jesse, Cassidy ile Tanrı'yı aramak için daha derine dalar. Onun gizli geçmişi hakkında daha fazla şey keşfettikçe, Tulip'i kurtarmak için bir yol almalılar.
Preacher 2. Sezon 5. bölümünde; Jesse, Tulip'in gizli ilişkisini öğrenir. Jesse ve Lale'nin geçmişini ve Jesse'nin karanlık tarafını daha çok keşfediyoruz.
Preacher 2. Sezon 6. bölümünde; Aziz üçlüyü koruyor. Jesse, katil Kovboy'la riskli bir anlaşma yapar ve zamana karşı yarışır.
Preacher 2. Sezon 7. bölümünde; Tulip ölümüne yakın deneyimiyle yüzleşiyor. Denis, Cassidy'den büyük bir iyilik isteyecektir. Jesse, Cassidy ve Lale'yi kurtarmanın bedelini sorgular.
Preacher 2. Sezon 8. bölümünde; Jesse, Tanrı hakkında yeni bir ipucunu araştırıyor. Lale, yeni bir komşuyla arkadaşlık kuruyor.
Preacher 2. Sezon 9. bölümünde; Jesse, Tanrı'yı aramak için çok ihtiyaç duyulan bir buluş elde ediyor. Lale sarmal devam ediyor.
Preacher 2. Sezon 10. bölümünde; Jesse, olası olmayan bir kaynak ile bağlanır; Tulip, kendisine yalan söylediğini keşfettiğinde Jesse affedilmez.
Preacher 2. Sezon 11. bölümünde; Görev Lale ve Cassidy'yi yabancılaştırmaya başladı; Lale, Jesse ile olan ilişkisi hakkında tavsiyeler alır; Cassidy, Denis'den şüphe etmeye başlar.
Preacher 2. Sezon 12. bölümünde; Jesse yola çarptı ve şehri terk etmeyi planlıyor. Eski bir düşman yeniden planlayarak, değişikliklere neden olur.
Preacher 2. Sezon 13. bölümünde; Sezon 2 finalinde üçlü yeni bir hayata hazırlanır. Jesse, Herr Starr'ın kendisi için açmakta olduğu yolu sorguluyor; çünkü Lale tehlikeli bir sırrı ortaya çıkarıyor.

Preacher 3. Sezon


Preacher 3. Sezon 1. bölümünde; Jesse ve Cassidy, Tulip'i diriltmek için Angelville'e giderler.
Preacher 3. Sezon 2. bölümünde; Angelville'den ve ailesinden kaçmak için umutsuz olan Jesse, tanıdık bir rakiple alışılmadık bir ittifak kurmaya çalışıyor.
Preacher 3. Sezon 3. bölümünde; Jesse, Gran'ma'ya olan borcunu geri ödemeye çalışırken, Tulip ve Cassidy, Angelville'den çıkmak için kendi planlarını oluştururken kendi güvenliklerini riske atıyorlar.
Preacher 3. Sezon 4. bölümünde; Jesse, Angelville'deki işlerin canlanmasına yardımcı olurken, Tulip ve Cassidy'nin ona olan inancı, Angelville daha önce hiç görmedikleri bir tarafını ortaya çıkardığında test edilir.
Preacher 3. Sezon 5. bölümünde; Cassidy, New Orleans'taki bir grup gizemli yabancıya düştüğü zaman, Tulip ve Jesse, Angelville'den kaçan başarısız bir kaçışın başını çekti.
Preacher 3. Sezon 6. bölümünde; Lale, Jesse, Jody ve TC, Granma'nın ve Lale'nin hayatını kurtarmak için iddialı bir plan yaptılar. Cassidy, New Orleans'ta yeni bir arkadaşlık araştırıyor.
Preacher 3. Sezon 7. bölümünde; Kıyamet ilanını verebilmek için Jesse, Lale, Büyükanne ve Yıldız birlikte çalışmalıdır. Cassidy, Eccaarius'u sevmeyi öğrenir ancak bir bedeli vardır.
Preacher 3. Sezon 8. bölümünde; Annville, Angelville ve Grail, Gran'ma'yı tatmin etmek ve dünyayı kurtarmak için New Orleans ve Osaka'da ruhları çalmak için bir araya geldiler.
Preacher 3. Sezon 9. bölümünde; Bölünmüş ve tuzağa düşmüş olan Lale, Jesse ve Cassidy eski arkadaşlara, yeni düşmanlara ve sevdiklerine kesin ölümden kaçmak için savaşırlar - ya da daha kötüsü.
Preacher 3. Sezon 10. bölümünde; Jesse, son kez umut ettiği şey için eve geri döner, ancak Starr'ı sinirlendirir ve bu sırada Cassidy'yi tehlikeye atar; Lale cehennem ve Nazilerle savaşır.

Preacher 4. Sezon


Preacher 4. Sezon 1. bölümünde; Jesse, Tulip ve Masada'ya yönelik bir taarruz saldırısına hazırlanırken kıyameti geleceğin vizyonlarıyla sarsılıyor.
Preacher 4. Sezon 2. bölümünde; Tanrı satranç taşlarına manevra yaparken, Jesse yolculuğunun sonunu işaret edebilen gizemli bir kaya formasyonu arar.

 168İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.