0Favori Ekle Sonra İzle
9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Peaky Blinders
720P

Peaky Blinders

 Ülke: 

  

Peaky Blinders 1. Sezon


Peaky Blinders 1. Sezon 1. bölümünde; 1. Dünya Savaş'ı sonrası Birmingham'da savaş gazisi Thomas Shelby, Peaky Blinders adlı çeteye liderlik eder.
Peaky Blinders 1. Sezon 2. bölümünde; Thomas, Campbell tarafından onu izlemesi için tutulan barmen Grace ile çıkmaya devam eder.
Peaky Blinders 1. Sezon 3. bölümünde; Thomas kendisinden silah almaya can atan iki IRA ajanıyla karşılaşır ancak temkinlidir.
Peaky Blinders 1. Sezon 4. bölümünde; Thomas, Grace'den şüphelendiği halde onu sekreteri olarak işe alır.
Peaky Blinders 1. Sezon 5. bölümünde; Shelby ailesi beklenmedik bir akrabaları tarafından ziyaret edilir. Thomas'ın ise polislerle yeni bir tehlikeli planı vardır.
Peaky Blinders 1. Sezon 6. bölümünde; Tommy ve Peaky Blinders büyük operasyona hazırlanır. Ancak işler sandıklarından daha çabuk sarpa sarar.

Peaky Blinders 2. Sezon


Peaky Blinders 2. Sezon 1. bölümünde; Aradan 2 yıl geçmiştir. Freddie, Thomas'ın cenazesinde Ada'dan eve dönmesini ister.
Peaky Blinders 2. Sezon 2. bölümünde; Campbell, Thomas'ın Eamonn Duggan'ı öldürdüğünü bilerek ve onu elinde tutmak için hastanede ziyaret eder. İkisi de Grace'in Amerika'da ve evli olduğunu bilmektedirler.
Peaky Blinders 2. Sezon 3. bölümünde; Birmingham'daki İrlandalı çeteler birbirleri ile kavga ederler. Arthur ise boks maçında öldürdüğü çocuğun annesi tarafından tehdit edilmektedir.
Peaky Blinders 2. Sezon 4. bölümünde; Arthur, Londons Eden Club'ı ele geçirmek için saldırır. Bu sırada Thomas ve yeni at eğitimcisi yakınlaşır.
Peaky Blinders 2. Sezon 5. bölümünde; Thomas Londra'daki bütün gücünü kaybetmiştir.
Peaky Blinders 2. Sezon 6. bölümünde; Maç günü gelmiştir. Tommy ise hem düşmanlarını püskürtecek hem de aile işini bir üst seviyeye çıkaracak zor kararlarla karşı karşıyadır.

Peaky Blinders 3. Sezon


Peaky Blinders 3. Sezon 1. bölümünde; Thomas Shelby'nin uzun zamandır beklenen düğün günü gelmiştir. Gizemli bir misafir bütün aileyi etkilemiştir.
Peaky Blinders 3. Sezon 2. bölümünde; Görevin uzamasının Tommy'ye güç için olan bu görevde daha çok destekçi bulmasını sağlar. Bu sırada Birmingham'da kendi ailesinin eylemleri tehlike arz etmektedir.
Peaky Blinders 3. Sezon 3. bölümünde; İtalyanların eylemlerine cevap olarak Tommy kendisini çok karanlık yerlere götürebilecek ölümcül bir intikam yolundadır.
Peaky Blinders 3. Sezon 4. bölümünde; Tommy silahlı soygunu planlar ancak Polly Peder Hughes'u öldüreceğini düşünürek bir pedere günah çıkartır.
Peaky Blinders 3. Sezon 5. bölümünde; Ruslar, Peaky Blinders'ı test ederken, Tommy köşeye sıkıştığını farkeder.
Peaky Blinders 3. Sezon 6. bölümünde; Tommy hayatının en büyük suçunu işlemek üzereyken, beklenmedik güçler onun hayatının en büyük korkusu ile yüzleşmesine neden olur.

Peaky Blinders 4. Sezon


Peaky Blinders 4. Sezon 1. bölümünde; Noel zamanı gelmiştir. Tommy Shelby kendisinin ve ailesinin büyük bir tehlike içinde olduğuna dair mektup almıştır.
Peaky Blinders 4. Sezon 2. bölümünde;
Peaky Blinders 4. Sezon 3. bölümünde; Luca Changretta düşmanının karmaşıklığını anlamaya başlamıştır. Ama Peaky Blinders'ın arasında bir hain olabilir mi?
Peaky Blinders 4. Sezon 4. bölümünde; Amansız bir kedi fare kovalamacısının ardından düşmanları Tommy'yi alt edebilecek mi?
Peaky Blinders 4. Sezon 5. bölümünde; Tommy kendisini Peaky Blinders ve Changretta arasında olacak büyük kanlı savaşa hazırlar.
Peaky Blinders 4 . Sezon 6. bölümünde; Goliath ve Bonnie arasındaki savaş kızışır. Audrey Changretta bir cenazede beyaz bayrak sallarken görülür.

Peaky Blinders 5. Sezon


Peaky Blinders 5. Sezon 1. bölümünde; Wall Street Crash’inin ardından, Tommy beklenmedik mahallelerden gelen yeni tehlikelerle yüzleşiyor.
Peaky Blinders 5. Sezon 2. bölümünde; Peaky Blinders ateşe verilirken, Tommy ortasında bir hain hakkında uyarılır.
Peaky Blinders 5. Sezon 3. bölümünde; Karizmatik Mosley'nin elini gösterdiği gibi, Tommy hain yeni bir ittifak yapar.
Peaky Blinders 5. Sezon 4. bölümünde; Tommy tehlikeli yeni ortaklıklar kabul ediyor ve bir Shelby partisi havai fişek sözü verdi.
Peaky Blinders 5. Sezon 5. bölümünde; Mosley, Arrow House'da toplanan kalabalığa konuşma yapmak için şok edici olaylardan yararlanıyor. Daha sonra Mosley, Tommy'ye talimatlarını verir. Arthur ve adamları düzenlenmiş buluşma için Limehouse'a varıyorlar, ancak durum büyük ölçüde değişti. Bu arada, Tommy, kullanmayı planladığı çok özel bir beceriye sahip olan eski bir savaş yoldaşını ziyaret eder.
  •   Orjinal Adı: Peaky Blinders

  •   Tür: Dram , Suç

 776İZLENME

 0BEĞEN

 1BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.