0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Mr. Mercedes (2017)
720P

Mr. Mercedes (2017)

 Ülke: 

  

Mr. Mercedes 1. Sezon


Mr. Mercedes 1. Sezon 1. bölümünde; Çalınan bir Mercedes Sedan'ın kasıtlı olarak büyük bir insan kalabalığına maruz kalması, 16 kişinin öldürülmesi ve onlarca kişinin yaralanmasından bu yana iki yıl geçti. Şimdi emekli olan polis müfettişi soruşturmadan sorumlu olan Bill Hodges, davadan veya asla yakalanmayan katilden asla vazgeçemedi. Hodges, hiçbir zaman halka açıklanmayan bilgileri içeren gizemli rahatsız edici mesajları almaya başlar ve kendi gayri resmi soruşturmasına başlamaya karar verir.
Mr. Mercedes 1. Sezon 2. bölümünde; Hodges, Jerome katili ve Janey'de ona yardım etmek için aşağıya inen Mercedes katili ile bir kedi-fare oyunu başlar; Bu arada, Brady işte bazı zorluklar yaşar.
Mr. Mercedes 1. Sezon 3. bölümünde; Hodges ve Janey, Olivia'nın ölümünü çevreleyen koşullara daha derine iniyorlar. Hodges, Brady'nin masalarını açmak için Debbie'nin Mavi Şemsiyesini kullanıyor. Jerome'un babası Hodges ile olan ilişkisine müdahale ediyor.
Mr. Mercedes 1. Sezon 4. bölümünde; Ida, Hodges ve Janey'in ilişkileri yoğunlaştıkça yaralandı. Lou, bir müşteriyle olan etkileşiminden rahatsız. Deborah, Brady'yi mezarlığa götürür ve ikisi zor geçmişlerine bakar.
Mr. Mercedes 1. Sezon 5. bölümünde; Hodges ve Brady arasındaki kedi ve fare oyunu yükseliyor. Hodges, Janey'in annesiyle üzücü bir konuşma yaptı. Deborah'nın içmesi neredeyse Hartsfield evinde bir kazaya neden olur.
Mr. Mercedes 1. Sezon 6. bölümünde; Hodges, kızı Allie ile ilgili olarak geçmişle mücadele ediyor. Deb daha iyi bir değişiklik yapmaya çalıştığında, Brady müdahale eder. Robi patronlarını etkilemek için Brady'ye baskı yapmaya devam ediyor. Hodges, Janey'nin kuzeni Holly ile bağlantı kurar.
Mr. Mercedes 1. Sezon 7. bölümünde; Hodges, Janey'ye zor bir zamanda yardımcı olurken, bağlantıları derinleşiyor. Hâlâ yardımlarına ihtiyacı olduğunu fark eden Hodges, Jerome ve Holly'yi soruşturmaya geri getiriyor. Deborah, endişeleriyle Brady ile yüzleşir.
Mr. Mercedes 1. Sezon 8. bölümünde; Kritik bir hata, Brady'yi kendi yarattığı krizin merkezine koyar. Holly ve Jerome önemli bir keşif yapar. Bir trajedi Hodges makarasını gönderdikten sonra kızı Allie'yi ziyarete gider.
Mr. Mercedes 1. Sezon 9. bölümünde; Jerome ve Holly, Hodges'a Mercedes Katili hakkındaki endişelerini anlatıyor. Brady ve Robi arasındaki gerilimler yükselmeye devam ediyor. Soruşturma ile ilgili ayrıntılar ortaya çıktıkça, Hodges, Pete ve Izzy şüphelilerini yakından takip ediyor.
Mr. Mercedes 1. Sezon 10. bölümünde; Başka bir cinayet kurbanı keşfedildiğinde Brady hakkındaki şüpheler teyit edilir. Polis başka bir katliama hazırlanırken, Hodges sevdiklerinin güvenliğinden korkar.

Mr. Mercedes 2. Sezon


Mr. Mercedes 2. Sezon 1. bölümünde; Brady hastaneye yatırıldığında, Hodges ve Holly yeniden inşa ederek özel soruşturma kurumu Finders Keepers'ı; Brady'nin bakımı, mükemmel karısı Cora'dan gelen iddialı bir beyin cerrahı olan Dr. Babineau'ya düşüyor.
Mr. Mercedes 2. Sezon 2. bölümünde; Hodges, Finders Keepers'daki davalarıyla mücadele ediyor, onu endişeli bir Holly ile karşı karşıya bırakıyor; Sadie, Brady’nin tıbbi durumunda bir değişiklik hisseder ve Dr. Babineau’ya bilgi verir; Jerome yaz için Harvard'dan eve geliyor.
Mr. Mercedes 2. Sezon 3. bölümünde; Brady geçmişinden bir ziyaretçi ağırlıyor. Holly'nin artan hayal kırıklığını hisseden Hodges, resmi olmayan soruşturmasına dahil etti. Cora, Babineau'ya baskı yapmaya devam ediyor.
Mr. Mercedes 2. Sezon 4. bölümünde; Hodges, bir hastane personeli üyesinin beklenmedik ölümü ile sarstı. Jerome, Hodges'in gerçeği ortaya çıkarma arayışında çok ihtiyaç duyulan yardımları sunuyor. Brady yeni keşif yeteneğinin sınırlarını aşmak için çalışıyor. Zaten başa çıkmak için mücadele veren Lou, ek güçlükler çekiyor.
Mr. Mercedes 2. Sezon 5. bölümünde; Brady'yi kovuşturmaya hevesli olan Montez, Dr. Babineau’daki sıcaklığı artırıyor. Hodges'in karıştığı Finders Keepers'ın geleceğini tehdit ettiğinde Holly ihanete uğradığını hissediyor. Şiddet eve yaklaştığında Montez, Hodges'tan yardım istiyor.
Mr. Mercedes 2. Sezon 6. bölümünde; Lou'nun ziyareti Brady'den benzeri görülmemiş bir yanıt çıkarıyor ve Dr. Babineau onu iletişim kurmaya zorluyor. Holly, Hodges'in Brady'yi düşünmesiyle ortaya çıkmaya başladı. Yeni istihbaratlarla donanmış Hodges, Babineau ve Cora'ya uzanıyor.
Mr. Mercedes 2. Sezon 7. bölümünde; Hodges ve Donna yeni bir geleceğe bakıyorlar. Jerome dünyadaki yerini düşünüyor. Cora ve Vitalta'nın baskısı altında Babineau, Brady'ye beyin ameliyatı yapıyor. Montez ve Hodges, Brady'nin Mercy General'den transfer edilmesine çalışıyor.
Mr. Mercedes 2. Sezon 8. bölümünde; Hodges bir saldırıdan sonra Ida, Holly ve Jerome etrafına yürüdüler, ancak Donna'ya en derin korkularını hatırlattı. Babineau'nun tedavi yöntemlerinin desteği azalırken, Babineau Montez'in kafasını ele geçirdi.
Mr. Mercedes 2. Sezon 9. bölümünde; Brady'nin kaçması üzerine insanlar geriliyor ve öngörülemeyen bir yere gidiyor.
Mr. Mercedes 2. Sezon 10. bölümünde; Topluluk Brady hakkında en son haberlerden kurtuldu ve Mercedes Killer'in geleceği, hayatta kalan birkaç kişinin elinde.

Mr. Mercedes 3. Sezon


Mr. Mercedes 3. Sezon 1. bölümünde; İkonik yerel yazar John Rothstein cinayeti Hodges’i mahvetti. Lou, Brady Hartsfield'ı öldürdüğü için yargılanacak. Lise Peter Saubers ezici bir keşif yapar.
Mr. Mercedes 3. Sezon 2. bölümünde; Zihinsel yeterlilik açısından değerlendirildiği için Lou, Brady tarafından perili olmaya devam ediyor. Morris ve Alma ganimetlerini geri almak için bir plan yaptılar.
Mr. Mercedes 3. Sezon 3. bölümünde; Holly, ruh değerlendirmesinden önce Lou'yu ziyaret etti. Jerome Rothstein'ın kayıtlarına erişiyor ve Ida ile beklenmedik bir bağlantıyı ortaya çıkarıyor. Hodges ve Montez, Stan McNair'in ölümüne bakıyor. Morris ve Alma kanunda yakalandı.

 223İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.