0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Mindhunter
720P

Mindhunter

 Ülke: 

  

Mindhunter 1. SezonMindhunter 1. Sezon 1. bölümünde; 1977'de, sinirli FBI rehine müzakerecisi Holden Ford, kıdemli bir ajan olan Bill Tench'te olası bir müttefik buldu ve yeni bir katil sınıfı okumaya başladı.
Mindhunter 1. Sezon 2. bölümünde; Holden, engin olarak ifade edilen katil Ed Kemper ile röportaj yapıyor, ancak araştırması Büro'da olumsuz geri bildirimlere neden oluyor.
Mindhunter 1. Sezon 3. bölümünde; Dr Wendy Carr, içgörüleri bir tutuklamaya yol açtığında, ilk başarılarında Holden ve Tench'e katıldı.
Mindhunter 1. Sezon 4. bölümünde; Bill ve Holden, konularını sınıflandırmaya başlamak için Dr Wendy Carr'a danışıyor ve şaşırtıcı haberler alıyorlar.
Mindhunter 1. Sezon 5. bölümünde; Holden ve Bill, Pennsylvania'da çok yönlü yol açan birtakım ipuçlarının şüpheye yer bırakmadığı çarpıcı bir duruma geri dönüyor.
Mindhunter 1. Sezon 6. bölümünde; Wendy bir teklif düşünüyor. Holden ve Bill, bulgularını şaşırtıcı Altoona davasında yargı sistemine bildirmekte zorlanıyorlar.
Mindhunter 1. Sezon 7. bölümünde; Wendy tam zamanlı olarak yer değiştirip takıma katılmak için kariyer riski alıyor. Holden ve Bill, işin duygusal yoğunluğunu uzak tutmayı zorlaştırıyor.
Mindhunter 1. Sezon 8. bölümünde; Bill ve Wendy, ekibin dördüncü bir üyesi için adaylarla röportaj yaptı. Holden, bir okul müdürünün garip alışkanlığı hakkındaki şikâyetlerden etkilenir.
Mindhunter 1. Sezon 9. bölümünde; Holden'in kitlesel katil Richard Speck ile yaptığı rahatsız edici röportaj sırasında kullandığı yöntemler ekip arasında bir hayal kırıklığı yaratıyor ve bir FBI sondasını başlattı.
Mindhunter 1. Sezon 10. bölümünde; Ekip, kurum içi bir incelemeden dolayı baskı altında çatladı. Holden'ın cesur tarzı bir itiraf uyandırır ancak kariyerini, ilişkilerini ve sağlığını riske sokar.

Mindhunter 2. SezonMindhunter 2. Sezon 1. bölümünde; BSU’daki kapsamlı değişikliklerin ortasında Holden, Ed Kemper’le yakın karşılaşmasından ciddi tepkilerle ilgileniyor.
Mindhunter 2. Sezon 2. bölümünde; Zorlu BTK katiline dair içgörü kazanmak için Bill ve Holden, şaşırtıcı bir kabul yapan Sam'in oğluyla röportaj yapıyor.
Mindhunter 2. Sezon 3. bölümünde; Bill eve yakın olan korkunç bir suça karışıyor. Holden, Atlanta'da bir çift katil ile röportaj yapmak için ilgi çekici bir teklif aldı.
Mindhunter 2. Sezon 4. bölümünde; Holden, Atlanta katliamlarında tartışmalı bir profil geliştirdi. Wendy ilk röportajını yapıyor ve cephede olmanın kendisine uygun olduğunu düşünüyor.
Mindhunter 2. Sezon 5. bölümünde; Bill'in yıkıcı aile durumu, Holden'ın kutsal kazı konusu: Charlie Manson ile yaptığı röportajda akıyor. Wendy'nin yeni romantizmi ısınır.
Mindhunter 2. Sezon 6. bölümünde; FBI resmen kayıp ve öldürülen çocukları araştırmak için BSU’yu Atlanta’ya gönderdi. Wendy ikinci görüşme yöntemini tahmin ediyor.
Mindhunter 2. Sezon 7. bölümünde; Çıkmaz bir yere vuran Holden, katili çıkarmak için cesur bir plan önerir. Bill'in ailesi daha fazla inceleme ile karşı karşıya. Wendy işi değişmeye başlarken sürtüşüyor.
Mindhunter 2. Sezon 8. bölümünde; Bürokrasi, Holden'in şüpheli havuzunu daraltma planını engelliyor. Yorgun ve kederli bir Bill, oğluyla bağlantı kurmaya çalışıyor. Wendy ilişkisini yeniden düşünür.
Mindhunter 2. Sezon 9. bölümünde; Soruşturma, geçici bir durumu kendi lehine manipüle etmekte usta olduğunu kanıtlayan birinci sınıf bir şüpheli üzerinde sıfırlanıyor.

 217İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.