Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Maniac
720P

Maniac

 Ülke: 

  

Maniac 1. Sezon


Maniac 1. Sezon 1. bölümünde; Şizofreni tanısı alan Owen, zengin Milgrim klanının kara koyunu. İşini kaybettikten sonra, deneysel bir ilaç denemesine kaydolur.
Maniac 1. Sezon 2. bölümünde; Perişan hapları bittiğinde, sorunlu Annie bırakmaya çalışıyor - ama Neberdine çalışmasına giderken karartmaya başladı.
Maniac 1. Sezon 3. bölümünde; Muramoto, Annie ve Owen'ın verilerindeki düzensizlikleri fark eder. Hayatının en kötü gecesini hatırlayan Owen'ı sorar: erkek kardeşinin nişan partisi.
Maniac 1. Sezon 4. bölümünde; B hapı aldıktan sonra, Annie ve Owen kendilerini 1980'lerde Long Island'da bir lemur içeren garip bir kitaplıkta dolaşmış olarak bulurlar.
Maniac 1. Sezon 5. bölümünde; Annie ve Owen Arlie ve Ollie, 1940'larda gizemli Neberdine konağında bir seansa katılıyorlar.
Maniac 1. Sezon 6. bölümünde; Azumi, James'e çalışmanın taklitleriyle ilgili tüm gerçeği söyler ve onu değerli annesine saygın bir terapist olarak çağırmaya çağırır.
Maniac 1. Sezon 7. bölümünde; Owen ve Annie C hapını alıyor. Artık bağlı değil, bir Mafya ailesine ait ve o rahatsız bir elf prensesi tarafından tutulan bir ortaçağ rehberi.
Maniac 1. Sezon 8. bölümünde; Annia ve Ellia arayışlarına devam ediyorlar ve Owen'ın mafya babası babası ailesi korumak için ona baskı yapıyor. Greta, yaslanmış bir Gertie'ye danışmanlık yapar.
Maniac 1. Sezon 9. bölümünde; Owen ve Annie utanmış bir İzlandalı casusu ve ona yardım eden bir CIA ajanı olarak tekrar buluşuyor. Greta davayı durdurması için James'e yalvarır.
Maniac 1. Sezon 10. bölümünde; taburcu olduktan sonra, James ve Azumi Neberdine CEO'su ile karşı karşıya kaldı. Owen ve Annie parçalara ayırıyor - şaşırtıcı bir başlık bir araya gelinceye kadar.

 89İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.