05.09.2019 Saat: 17:20 itibariyle tüm bölümler çalışır durumdadır.
0Favori Ekle Sonra İzle
6.4
Toplamda 79 oy verildi.
Sorun Bildir
La Casa De Papel
720P

La Casa De Papel

 Ülke: 

  

La Casa De Papel 1. sezon


La Casa De Papel 1. sezon 1. bölümünde; The Professor bir genç kadın hırsız ve diğer yedi suçluyu İspanya Kraliyet Darphanesi'ni hedefleyen büyük bir soygun için bir araya toplar.
La Casa De Papel 1. sezon 2. bölümünde; Rehine anlaşmacısı Raquel Profesör ile ilk kontağı kurar. Rehinelerden biri soygun planının hayati bir parçasıdır.
La Casa De Papel 1. sezon 3. bölümünde; Polis hırsızlardan birinin yüzünü gösteren resmi ele geçirir. Raquel barda tanıştığı adamın bir şüphelisidir.
La Casa De Papel 1. sezon 4. bölümünde; Raquel eski sevgilisiyle kişisel bir krizle boğuşur. Rehineler kulak misafiri oldukları bir silah sesiyle ürkerler. Hırsızlar kendi aralarında tartışmaktadır.
La Casa De Papel 1. sezon 5. bölümünde; Hırsızlar bir sağlık ekibinin darphaneye girmesine izin verirler ve aralarında gizli bir sivil polis vardır. Profesör Raquelin bir adım önünde durabilecek midir?
La Casa De Papel 1. sezon 6. bölümünde; Monica'nın durumu kötüleşmektedir. Profesör son hilesinden elde ettiği ganimetlerle eğlenmektedir. Rio televizyondan gördüğü haberlerden dolayı rahatsızdır.
La Casa De Papel 1. sezon 7. bölümünde; Soruşturmada bir mola verilir ve hırsızlardan birinin yaptığı hata Profesörü henüz keşfedilmemiş ciddi bir riske sürükler.
La Casa De Papel 1. sezon 8. bölümünde; Tokyo Alison'u Rio ile yazışırken yakalar ve onunla yüzleşir. Polis aralarında bir casus olduğundan şüphelenir.
La Casa De Papel 1. sezon 9. bölümünde; Profesör kendisinin kimliğini açığa çıkaran bir şahidi durdurmak için çabalar. Berlin kendi adına basında iftiraya uğradığı açığa çıktığı için intikam almayı planlar.
La Casa De Papel 1. sezon 10. bölümünde; Raquel bütün rehinelerin sağlıklı ve hayatta olduklarını kesinleştirmek için Darphaneye girer, Nairobi Alison'a tavsiyeler verir.
La Casa De Papel 1. sezon 11. bölümünde; Angel ve Raquel birbirlerinin sadakatini sorgular. Monica Denver üzerinde bir harekette bulunur. Rio zor bir kararla baş başadır.
La Casa De Papel 1. sezon 12. bölümünde; Arturo bir grup rehinenin kaçış planını formüle etmeye devam eder. Profesör kendisine soygunla ilgili fikir verecek birilerini serbest bırakır.
La Casa De Papel 1. sezon 13. bölümünde; Profesör Raquelin annesiyle stresli bir durumda tanışır. Soyguncular darphanede rehinelere bir teklif sunarlar: para ya da özgürlük?

La Casa De Papel 2. sezon


La Casa De Papel 2. sezon 1. bölümünde; Adli uzmanlar Toledo ulusal evini DNA için taradıklarında Profesör kontrolü yitirir. Darphanenin içinde hırsızlar kırılma noktasına erişeceklerinden endişelenirler.
La Casa De Papel 2. sezon 2. bölümünde; Polis yakalanan ilk hırsızı sorguya alır. Berlinin son hareketlerine çok öfkelenen Rio ona karşı tavır alır.
La Casa De Papel 2. sezon 3. bölümünde; Profesörün kimliğini açığa çıkarma umuduyla Raquel esirinin duygularına başvurur. İhanet suçlamasıyla bir ceza verilmesi hırsızlar arasında bir ayaklanmanın kıvılcımını çıkarır.
La Casa De Papel 2. sezon 4. bölümünde; Dışarıda planlarının yürümediğini hissetmeleri, Hırsızların basın aracılığıyla kamuoyunda haklılık kazanma amacına yönelmelerine neden olur. Raquel Profesörü esir etmek amacıyla bir komplo kurar.
La Casa De Papel 2. sezon 5. bölümünde; Arturo yeni bir kaçış planı düzenlemeye çalışır. Salva ile olan diyalog sırasında, Raquel’in gözüne aklını karıştıran ufak bir detay çarpar.
La Casa De Papel 2. sezon 6. bölümünde; Uzun süre saklı tutulan bir itirafın ortaya çıkması, Moskova oğlunun güvenini yitirir. Tokyoyu serbest bıraktırmak için yapılan tesadüfi plan, onun spontane bir şekilde çıkmaza girmesine neden olur.
La Casa De Papel 2. sezon 7. bölümünde; Kritik yaralanmalarından biriyle, soyguncular hayatını kurtarmak için zamana karşı yarışırlar. Sadece bir dakika boyunca Ariadna, Monica'ya bir itirafta bulunur.
La Casa De Papel 2. sezon 8. bölümünde;
La Casa De Papel 2. sezon 9. bölümünde;

La Casa De Papel 3. sezon


19/07/2019 günü yayındadır

 1.093İZLENME

 2BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Serhat Tümacar 29 Eylül 2019 22:17:43

    Dizi mükemmel ve çok sürükleyici. La Casa De Papel dizi izle keyifle izleyebilirsiniz.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.