Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Jack Ryan
720P

Jack Ryan

 Ülke: 

  

Jack Ryan 1. Sezon


Jack Ryan 1. Sezon 1. bölümünde; CIA analisti Jack Ryan, kendisini ve patronu James Greer'i, dünyaya yeni ve güçlü bir tehdit bulmak için sahaya alanlarının arkasından alan bir dizi şüpheli işlemi ortaya çıkardı. Hanin, gizemli bir yabancıyı evlerine getirdikten sonra kocasının işlerini sorgulamaya başlar.
Jack Ryan 1. Sezon 2. bölümünde; Jack ve Greer, onları Paris'e götüren ve zorlu Süleyman'a bir adım daha yaklaşan taze bir istihbarat parçasının kodunu çözer. Hanin'in kocası, gizli görevi için yenilenmiş bir heyecanla eve döner ve ailelerinin geleceğinden emin olmamasını sağlar.
Jack Ryan 1. Sezon 3. bölümünde; Drone pilotu Victor, işine bağlı büyük sorumlulukla mücadele ediyor. Jack ve Greer, Süleyman'ın kardeşini izlemek için Fransız İstihbarat subaylarına katılırlar. Hanin, çocukları için tehlikeli bir karar vermek zorunda kalıyor.
Jack Ryan 1. Sezon 4. bölümünde; Jack ve Cathy yaklaştıkça, Jack'in çifte hayatı denenir. Süleyman'ın bir güç gösterisi saflarına katılır ve bir sonraki saldırısına bir adım daha yaklaşır.
Jack Ryan 1. Sezon 5. bölümünde; Korkunç Paris kilisesi saldırısından sonra Jack ve Greer, Süleyman'ın eylemlerinin ardında daha derin bir strateji keşfederek, Jack'i onun için olağandışı bir tuzak önermeye zorladı. Hanin özgürlük arayışı içinde yeni zorluklarla karşı karşıya.
Jack Ryan 1. Sezon 6. bölümünde; Jack'in ahlaki kodu, Greer ve kendisi, onları Süleyman'a yönlendirebilecek yüksek değerli bir hedefi bulmalarına yardımcı olmak için bir Türk suçlu kullandığında test edilir. Hanin takipçilerinden kaçmaya ve kızlarını güvende tutmaya çalışıyor. Cathy, daha da uğursuz bir şeye işaret edebilecek, virülan bir Ebola formunun salgınını araştırıyor.
Jack Ryan 1. Sezon 7. bölümünde; Jack'in ahlaki kodu, Greer ve kendisi, onları Süleyman'a yönlendirebilecek yüksek değerli bir hedefi bulmalarına yardımcı olmak için bir Türk suçlu kullandığında test edilir. Hanin takipçilerinden kaçmaya ve kızlarını güvende tutmaya çalışıyor. Cathy, daha da uğursuz bir şeye işaret edebilecek, virülan bir Ebola formunun salgınını araştırıyor.
Jack Ryan 1. Sezon 8. bölümünde; Jack ve Greer, Süleyman'ın bir sonraki saldırısının ABD topraklarında olabileceğinden korkuyor. Onu nasıl durduracaklarını ya da çok büyük masrafları riske atmaları gerektiğini düşünmeliler.

 108İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  1. Marvel Filmi “The Eternals”a Richard Madden Dahil Oldu!
      3 ay Önce   335
    Marvel Filmi “The Eternals”a Richard Madden Dahil Oldu! “Game of Thrones”un yıldızı Richard Madden filmin kadrosuna katıldı.
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.