Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Dark Tourist
720P

Dark Tourist

 Ülke: 

  

Dark Tourist 1. SezonDark Tourist 1. Sezon 1. bölümünde; David, Pablo Escobar'ın Kolombiya'daki uygulayıcısı ile tanışır. Daha sonra Meksika'da bir şeytan çıkarma olayına tanık olur ve sahte bir yasadışı sınır geçişine katılır.
Dark Tourist 1. Sezon 2. bölümünde; David, yoğun radyasyonun çarptığı bir şehri ziyaret ediyor, sözde perili ormanlardan geçiyor ve eski sakinleriyle terk edilmiş bir adayı araştırıyor.
Dark Tourist 1. Sezon 3. bölümünde; David, Milwaukee'deki Jeffrey Dahmer meraklısı ile buluşuyor, JFK'nın Dallas'taki suikastına ithaf edilmiş iki tur alıyor ve New Orleans'ta vampirlerle birlikte yemek yiyor.
Dark Tourist 1. Sezon 4. bölümünde; Kazakistan'da David ve karanlık bir turist, nükleer bir patlamanın oluşturduğu bir gölde yüzüyor. Daha sonra David'in Türkmenistan'a yolculuğu planlandığı gibi gitmiyor.
Dark Tourist 1. Sezon 5. bölümünde; II. Dünya Savaşı'nın canlanmasına katıldıktan sonra David rahatsız edici bir müzeyi ziyaret etti. Daha sonra yasak bir şehir görmek umuduyla Kıbrıs'a gitti.
Dark Tourist 1. Sezon 6. bölümünde; Kamboçya'da David'e inek vurma şansı verildi. Daha sonra, Endonezya'da mumyalanmış bir cesedinin temizliğine tanık olmadan önce Myanmar'ı gezer.
Dark Tourist 1. Sezon 7. bölümünde; David, Benin'deki bir voodoo festivaline katıldı, rezil bir Johannesburg bölgesini ziyaret etti ve beyaz Güney Afrikalı ayrılıkçılarla konuşuyor.
Dark Tourist 1. Sezon 8. bölümünde; Charles Manson'un yazışma arkadaşı bir röportajda çatışma alır. Ayrıca, David dünyanın sonu için hazırlar ve aşırı perili bir evi ziyaret eder.
  •   Orjinal Adı: Dark Tourist

  •   Tür: Belgesel

 120İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.