0Favori Ekle Sonra İzle
9.3
Toplamda 2 oy verildi.
Sorun Bildir
Dark
720P

Dark

 Ülke:  ,

  

Dark 1. sezonDark 1. sezon 1. bölümünde; 2019 yılında garip ve trajik bir geçmişe sahip Alman kasabası Windende, yerli bir gencin ortadan kaybolması yerliler arasında büyük bir korkuya yol açar.
Dark 1. sezon 2. bölümünde; Acımasız bir keşif ile şaşkına dönen polis, Ulrich santral için arama emri çıkartır. Gizemli bir yabancı otele girer.
Dark 1. sezon 3. bölümünde; Yıl 1986 ve Ulrich'in kardeşi Mads, bir aydır kayıp. Geçmiş ve şimdiki zaman arasında karışıklık hüküm sürüyor.
Dark 1. sezon 4. bölümünde; Gerçekleşen tuhaf olaylar Charlotte'a bir dejavu duygusu verir ve Peter'ın bir şey sakladığından şüphelenir. Magnus, onunla yüzleşince Franziska kendini kaybeder.
Dark 1. sezon 5. bölümünde; Hannah'nın Ulrich'e olan takıntısını abartmıştır. Yabancı, Regina'dan önemli bir paketi teslim etmesini ister. Martha, Jonas ve Bartosz arasında kalır.
Dark 1. sezon 6. bölümünde; Ulrich geçmişine cevaplar arar ve rahatsız edici aile sırlarını araştırır. Yeni araçlarla donanmış olan Jonas, mağaranın karanlık derinliklerini araştırır.
Dark 1. sezon 7. bölümünde; Ulrich huzurevinde zayıf ve korkutucu olan Helge'yi sorar. Jonas Mikkel'i ararken, bir yabancı onu geçmişle uğraşmak konusunda uyarır.
Dark 1. sezon 8. bölümünde; 1953 yılında, iki çocuğun biçimsiz bedenleri, Winden'in nükleer enerji santralinin gelecekteki yeri olacak olan şantiyede çıkarıldı.
Dark 1. sezon 9. bölümünde; Ulrich yasalarla ters düşer, Helge Egon Tiedemann'ı atlatmaya çalışır, Claudia mağaraların gücüne yönelir ve Katharina Hannah'a tepki gösterir.
Dark 1. sezon 10. bölümünde; Peter şok geçirir. Jonas ailesine dair gerçekleri öğrenir, ancak daha fazla sürpriz hala vardır. Helge bir fedakarlık yapar.

Dark 2. sezon


Dark 2. sezon 1. bölümünde; Kaybolduktan altı ay sonra, polis bir görev gücü oluşturur. 2052'de Jonas, Winden'in bir kıyamet olayında öldüğünü öğrenir.
Dark 2. sezon 2. bölümünde; Clausen ve Charlotte, Regina ile röportaj yaptı. Stranger Hannah'yı 1987'ye götürür; Claudia sinir bozucu bir karşılaşır ve Egon eski bir nemesis ziyaret eder.
Dark 2. sezon 3. bölümünde; 1954'te kayıp bir Helge geri döndü, ama o sadece Nuh ile konuşacak. 1987'de, Claudia zaman makinesini Tannhaus'a getirdi ve Egon, Ulrich'i tekrar sordu.
Dark 2. sezon 4. bölümünde; Jonas uğursuz bir figürle karşılaşıyor. Çocuklar mağarayı cevaplar için tararken, yetişkinler gezginler hakkında bildiklerini paylaşmak için sığınakta toplanırlar.
Dark 2. sezon 5. bölümünde; 1987'de Ulrich bir fırsatı değerlendirdi. Çocuklar zaman makinesiyle mağaraya dönüyorlar ve Jonas geleceği değiştirebilecek bir kaçamak öğreniyor.
Dark 2. sezon 6. bölümünde; Kıyametten korunma planıyla donanan Jonas, 2019'a kadar seyahat eder. Nielsens'in yıldönümü partisi sırasında Ulrich, Hannah ile gizlice dışarı çıkar.
Dark 2. sezon 7. bölümünde; Martha yabancıyla tanışır ve gerçek kimliğini öğrenir. Claudia, 1987'de Egon'un ölümünü önlemeye çalışıyor. Hannah, Ulrich'i görmek için 1954'e gidiyor.
Dark 2. sezon 8. bölümünde; Kıyamet günü, Clausen, Jonas ve Claudia'nın geçmiş ve geleceği birbirine bağlamak için zaman makinesini kullandığı sırada santralde arama emri çıkarır.

 837İZLENME

 1BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
 1. Hellboy’un Devamı Gelmeyebilir
    4 ay Önce   286
  Hellboy’un Devamı Gelmeyebilir Hellboy'un devam filmleri hakkında yeni gelişmeler bulunuyor.
  Christopher Nolan’ın Yeni Filminin Adı Belli Oldu!
    4 ay Önce   408
  Christopher Nolan’ın Yeni Filminin Adı Belli Oldu! Robert Pattinson başrollü filmin adı açıklandı.
  “Judy”den İlk Teaser Geldi!
    5 ay Önce   464
  “Judy”den İlk Teaser Geldi! Renée Zellweger'lı Judy'nin ilk teaserı yayınlandı.
  It: Chapter 2’nun İlk Fragmanı Yayınlandı!
    5 ay Önce   448
  It: Chapter 2’nun İlk Fragmanı Yayınlandı! Korku türündeki devam filmi It: Chapter 2'nun ilk fragmanı paylaşıldı.
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.