Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Carnival Row
720P

Carnival Row

 Ülke: 

  

Carnival Row 1. SezonCarnival Row 1. Sezon 1. bölümünde; Philo, gizemli bir saldırganı faya karşı kin vererek soruşturur; Vignette, Burgue'e yeni bir başlangıç yapmak için geldi; Imogen yeni komşusuyla tanışıyor; Parlamentoda, critch üzerindeki kavga ısınır.
Carnival Row 1. Sezon 2. bölümünde; Philo gizemli bir fae cinayetini araştırıyor. Tourmaline, Vignette'i yeni bir grup gruba tanıtıyor. Imogen Agreus'un mahalleden uzaklaştırılmasını sağlamaya çalışıyor. Jonah kayboluyor.
Carnival Row 1. Sezon 3. bölümünde; Bir zamanlar, bir Burguish askeri olarak Philo'ya, sahte bir taklitçiliği korumakla görev verildi. Pakt onlara karşıyken, Philo Vignette ile tanışır ve en olası olmayan yerlerde aşkı bulur.
Carnival Row 1. Sezon 4. bölümünde; Philo, çocukluk müdürünün cinayetini araştırıyor. Vignette, kendisini Siyah Kuzgun'a davet ediyor. Imogen, kardeşine yardım etmek için bir plan yapar. Breakspear, Longerbane ile birlikte saldırıya devam ediyor.
Carnival Row 1. Sezon 5. bölümünde; Philo, katil hakkında ipuçları bulmak için bir Haruspex'e danışıyor; Vignette, yeni doğan ailesiyle daha da büyüyor; Parlamentoda yeni bir oyuncu sıçrama yapıyor; Imogen Agreus'u çevresine getiriyor.
Carnival Row 1. Sezon 6. bölümünde; Bulmacanın parçaları Philo için bir araya gelmeye başlar. Vignette, hiç beklemediği bir yerde ev bulur. Jonah, yapmaması gereken birini görmeye gizlice giriyor. Imogen pahalı bir risk alır.
Carnival Row 1. Sezon 7. bölümünde; Philo hapse atıldı. Orada Vignette'den beklenmedik bir yardım bulur. Başka yerlerde, Ezra Imogen'in yeni yaşam tarzını onaylamıyor. Sophie, Jonah'a bir anlaşma öneriyor.
Carnival Row 1. Sezon 8. bölümünde; Karnaval Kürsüsü'ndeki gerginlikler artarken, Philo hem karanlık enkarneleri hem de onu kontrol eden şeytanla yüzleşmeli. Skeç, The Burgue'in gerçek doğasını parlatır. Imogen, geri alamayacağı bir seçim yapıyor. Breakspear'in sırları ona yetişir.

 72İZLENME

 0BEĞEN

 1BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.