0Favori Ekle Sonra İzle
6.0
Toplamda 3 oy verildi.
Sorun Bildir
Black Mirror
720P

Black Mirror

 Ülke: 

  

Black Mirror 1. sezonBlack Mirror 1. sezon 1. bölümünde; Kraliyet Ailesinin çok sevilen bir üyesi olan Prenses Susannah'ın kaçırılması üzerine Başbakan Michael Callow şok edici bir ikilemle karşı karşıya.
Black Mirror 1. sezon 2. bölümünde; İnsanların hayatlarının, kredi kazanmak için egzersiz bisikleti kullanmaktan oluştuğu bir dünyada Bing, bir kadının şarkı söyleme yarışmasına katılmasına yardım etmeye çalışır.
Black Mirror 1. sezon 3. bölümünde; Yakın gelecekte herkes, yaptıkları her şeyi kaydeden, gören ve duyan bir hafıza implantına erişebiliyor - beyin için bir çeşit Sky Plus (Dijital Video Kaydedici). Bir yüzü bir daha asla unutmaya gerek yok - ama bu her zaman iyi bir şey mi?

Black Mirror 2. sezonBlack Mirror 2. sezon 1. bölümünde; İnsanların ölen kişiyle iletişimde kalmalarını sağlayan yeni bir hizmeti öğrendikten sonra, yalnız bir kederli Martha, geç sevgilisiyle yeniden bağlantı kurar.
Black Mirror 2. sezon 2. bölümünde; Victoria uyanır ve hayatı hakkında hiçbir şey hatırlayamaz. Karşılaştığı herkes onunla iletişim kurmayı reddediyor ve hepsi onun bilmediği bir şey biliyor gibi görünüyor. Ama ne?
Black Mirror 2. sezon 3. bölümünde; Waldo adında popüler bir karikatür ayıyı seslendiren başarısız bir komedyen, TV yöneticileri Waldo'nun ofise koşmasını istediğinde siyaseti karıştırıyor.
Black Mirror 2. sezon 4. bölümünde; Noel sezonunda birbirine bağlı üç birbirine bağlı teknoloji öyküsü, donmuş bir vahşi ortamda uzak bir karakolda iki adam tarafından anlatılıyor.

Black Mirror 3. sezonBlack Mirror 3. sezon 1. bölümünde; Sosyal medya puanını artırmak için çaresiz bir kadın, havalı bir düğüne davet edildiğinde ikramiyeyi vurur, ancak yolculuk planlandığı gibi gitmez.
Black Mirror 3. sezon 2. bölümünde; Amerikalı bir gezgin, devrim niteliğinde yeni bir oyun sistemini test etmek için nakit paraya imza attı ancak kısa sürede sıcak oyunun bittiği ve gerçekliğin nerede başladığını söyleyemiyor.
Black Mirror 3. sezon 3. bölümünde; Çekildiğinde Kenny başından beri çevrimiçi bir tuzağa düştüğünde, her ikisi de bilinmeyen kişilerin insafına kalarak, kaygısız Hector ile huzursuz bir ittifak içine zorlanır.
Black Mirror 3. sezon 4. bölümünde; Yorkie ve Kelly, sörf, güneş ve seks dolu eğlence dolu bir sahil kasabası olan San Junipero'yu ziyaret ettiklerinde hayatları değişiyor.
Black Mirror 3. sezon 5. bölümünde; Gelecekteki askerler Stripe ve Raiman, korkmuş köylüleri kısır vahşi mutantların istilasına karşı korumalıdır.
Black Mirror 3. sezon 6. bölümünde; Yakın gelecekte Londra'da polis dedektifi Karin Parke ve onun teknoloji meraklısı yardımcısı Blue, sosyal medyaya uğursuz bir bağlantı ile gizemli ölümler dizisini araştırıyor.

Black Mirror 4. sezonBlack Mirror 4. sezon 1. bölümünde; Yüzbaşı Robert Daly, ekibine bilgelik ve cesaretle başkanlık ediyor. Ancak yeni bir acemi yakında bu uzay gemisinde hiçbir şey bulamayacak gibi görünüyor.
Black Mirror 4. sezon 2. bölümünde; Neredeyse kızını kaybettikten sonra bir anne, onu takip etmesini sağlayan yeni bir teknolojiye yatırım yapar.
Black Mirror 4. sezon 3. bölümünde; Bir kadın, hatıralarına ulaşmasını sağlayan bir cihaz kullanarak çeşitli insanlarla röportaj yapar.
Black Mirror 4. sezon 4. bölümünde; Bütün ilişkilerde son kullanma tarihini belirleyen bir buluşma programı ile eşleştirilen Frank ve Amy, yakında sistemin mantığını sorgulamaya başlar.
Black Mirror 4. sezon 5. bölümünde; İskoç Moors'un kıyamet sonrası manzarasında, bir kadın "köpeklerle" dolu topraklarda hayatta kalmaya çalışıyor.
Black Mirror 4. sezon 6. bölümünde; Bir kadın, sahibinin eserler ile ilgili hikayelerini anlattığı Siyah Müze'ye girer.

Black Mirror 5. sezonBlack Mirror 5. sezon 1. bölümünde; İki yabancı üniversite öğrencisi daha sonraki yaşamda tekrar bir araya geldi ve hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek bir dizi olayı tetikledi.
Black Mirror 5. sezon 2. bölümünde; Gündemi olan bir taksi şoförü, hızla kontrolden çıkan bir günde ilgi odağı haline gelir.
Black Mirror 5. sezon 3. bölümünde; Yalnız bir genç, en sevdiği pop yıldızı ile bağlantı kurmaya can atıyor - ki bu charmed'in varlığı göründüğü kadar pembe değil.

 1.006İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  1. Ari Aster’in Yeni Korku Filmi “Midsommar”dan Poster!
      5 ay Önce   439
    Ari Aster’in Yeni Korku Filmi “Midsommar”dan Poster! Midsommar'ın yeni posteri paylaşıldı.
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.