Maniac
Tüm Bilgiler
Maniac Bilim-Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
Maniac 1. SezonManiac 1. Sezon 1. bölümünde; Şizofreni tanısı alan Owen, zengin Milgrim klanının kara koyunu. İşini kaybettikten sonra, deneysel bir ilaç denemesine kaydolur.Maniac 1. Sezon 2. bölümünde; Perişan hapları bittiğinde, sorunlu Annie bırakmaya çalışıyor - ama Neberdine çalışmasına giderken karartmaya başladı.Maniac 1. Sezon 3. bölümünde; Muramoto, Annie ve Owen'ın verilerindeki düzensizlikleri fark eder. Hayatının en kötü gecesini hatırlayan Owen'ı sorar: erkek kardeşinin nişan partisi.Maniac 1. Sezon 4. bölümünde; B hapı aldıktan sonra, Annie ve Owen kendilerini 1980'lerde Long Island'da bir lemur içeren garip bir kitaplıkta dolaşmış olarak bulurlar.Maniac 1. Sezon 5. bölümünde; Annie ve Owen Arlie ve Ollie, 1940'larda gizemli Neberdine konağında bir seansa katılıyorlar.Maniac 1. Sezon 6. bölümünde; Azumi, James'e çalışmanın taklitleriyle ilgili tüm gerçeği söyler ve onu değerli annesine saygın bir terapist olarak çağırmaya çağırır.Maniac 1. Sezon 7. bölümünde; Owen ve Annie C hapını alıyor. Artık bağlı değil, bir Mafya ailesine ait ve o rahatsız bir elf prensesi tarafından tutulan bir ortaçağ rehberi.Maniac 1. Sezon 8. bölümünde; Annia ve Ellia arayışlarına devam ediyorlar ve Owen'ın mafya babası babası ailesi korumak için ona baskı yapıyor. Greta, yaslanmış bir Gertie'ye danışmanlık yapar.Maniac 1. Sezon 9. bölümünde; Owen ve Annie utanmış bir İzlandalı casusu ve ona yardım eden bir CIA ajanı olarak tekrar buluşuyor. Greta davayı durdurması için James'e yalvarır.Maniac 1. Sezon 10. bölümünde; taburcu olduktan sonra, James ve Azumi Neberdine CEO'su ile karşı karşıya kaldı. Owen ve Annie parçalara ayırıyor - şaşırtıcı bir başlık bir araya gelinceye kadar.
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.9
 • 89
 • 0
Replicas – Replikalar (2018)
Tüm Bilgiler
Replicas – Replikalar (2018) Bilim-Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Filmde, nörobilimci William Foster, ailesini bir araba kazasında trajik bir şekilde kaybetmesinin ardından insan bilincini bir bilgisayara aktarmanın eşiğindedir. Ailesini geri döndürmek konusunda için umutsuz olan William, onların vücutlarını da gizlice kopyalayarak klonlar yaratmasına yardım etmesi için bilim adamı dostu Ed Whittle'dan yardım ister. Ancak kısa bir süre sonra, dört aile üyesinden sadece üçünü hayata döndürebileceklerini öğrenip korkunç bir seçimle yüzleşir.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.5
 • 96
 • 0
The Rain
Tüm Bilgiler
The Rain Bilim-Kurgu, Gerilim 
Türkçe Altyazı
The Rain 1. SezonThe Rain 1. Sezon 1. bölümünde; Yağışların yol açtığı ölümcül bir virüs, kardeşleri Simone ve Rasmus'i, yeraltı sığınağına sığınmaya, bilim adamlarının babasına yol açmaya zorlar.The Rain 1. Sezon 2. bölümünde; Altı yıl tecrit edildikten sonra, Simone ve Rasmus diğer kurtulanlarla karşılaşırlar. Hayatta kalmak için, Simone gruba faydalı olduğunu kanıtlamalıdır.The Rain 1. Sezon 3. bölümünde; Simone ve diğerleri İsveç'teki Apollon karargahı için yola koyuldu, ancak Kopenhag'dan geçen trekleri tehlikeyle dolu.The Rain 1. Sezon 4. bölümünde; Simone, Martin ve Fie, koşarken derinlikleri derinleşen Rasmus ve Sarah'yı takip ediyorlar. Patrick başka bir keşif yapar. Jean, Lea'yı konsolide etmeye çalışıyor.The Rain 1. Sezon 5. bölümünde; Ormanda kaybolan grup bir köşkte tökezledi. Sakinleri gece kalmak için davet ediyor ve Lea kadınlardan biriyle bağ kuruyor.The Rain 1. Sezon 6. bölümünde; Rasmus ve Beatrice birlikte yalnız zaman geçirdiklerinde daha da büyürler. Diğerleri yeni bir sığınak - ve içinde yatan rahatsız edici bir sırrı keşfeder.The Rain 1. Sezon 7. bölümünde; Bir grup silahlı yabancı, Patrick'den bilgi almaya çalışıyor. Rasmus, korkunç bir keşifler sonrasında çözülmeye başlar.The Rain 1. Sezon 8. bölümünde; Grup, Simone'un virüs, babası ve Rasmus ile ilgili şaşırtıcı gerçekleri öğrendiği Apollon merkezine geldi.The Rain 2. SezonThe Rain 2. Sezon 1. bölümünde; Apollon askerlerinden kaçan grup, asi bilim adamlarının virüs için bir aşı üzerinde çalıştıkları bir üs için bir dizi koordinat izliyor.The Rain 2. Sezon 2. bölümünde; Martin, babasına bilgisayar almak için bir yolculuğa Simone eşlik ediyor. Üsünde, Patrick garip cihazlar ile dolu gizli bir odaya tökezledi.The Rain 2. Sezon 3. bölümünde; Apollon üssü satarken, Simone bir tedavi bulmak için çabalıyor. Rasmus'in sırrı Sarah'ı ona çeker - ama grubu parçalara ayırmakla tehdit eder.The Rain 2. Sezon 4. bölümünde; Apollon üssü satarken, Simone bir tedavi bulmak için çabalıyor. Rasmus'in sırrı Sarah'ı ona çeker - ama grubu parçalara ayırmakla tehdit eder.The Rain 2. Sezon 5. bölümünde; Korkutucu vizyonlardan rahatsız olan Rasmus, kaderini kendi ellerine alıyor. Sarah'nın sağlığı kötüleşiyor. Jean ve Lea şefkatli bir anı paylaşıyor.The Rain 2. Sezon 6. bölümünde; Acımasız karşılaşmalarının ardından, Martin ve Patrick tekrar üsse doğru koşarlar. Bu arada, kederli bir kurtulan kurtulan intikam almaya karar verdi.
 • 2018
 • Danimarka
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 143
 • 0
Project Blue Book
Tüm Bilgiler
Project Blue Book Bilim-Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
Project Blue Book 1. SezonProject Blue Book 1. Sezon 1. bölümünde; Allen Hynek, Hava Kuvvetleri'nin çok gizli olan UFO soruşturma programına alındı ve yabancı bir gemiyle yapılan it dalaştan kurtulan bir askeri pilotun durumunu araştırıyor.Project Blue Book 1. Sezon 2. bölümünde; Hynek ve Quinn, bir annenin Batı Virginia vakasını ve bir uzaylıya ateşli bir UFO kazasından çıkan tanık olan iki çocuğunu araştırıyor.Project Blue Book 1. Sezon 3. bölümünde; Hynek ve Quinn, vatandaşlar gece gökyüzünde gizemli bir V şeklinde bir gemiye tanık olduklarında, Lubbock, Teksas'a getiriliyor.Project Blue Book 1. Sezon 4. bölümünde; Ticari bir uçakla yapılan tuhaf bir UFO, Hynek ve Quinn'i eski Nazi bilim adamlarını içeren çok gizli bir programa yönlendirir.Project Blue Book 1. Sezon 5. bölümünde; Bir dizi garip ipucu, Hynek ve Quinn’i, savaş sırasında garip ışıklara tanık olduklarını iddia eden gizli bir gruba ve onlarla bağlantı kurmaya yönlendirdi.Project Blue Book 1. Sezon 6. bölümünde; Gizemli yeşil ateş topları neredeyse nükleer felakete neden olduktan sonra, Hynek ve Quinn nasıl olabileceğini araştırmalı.Project Blue Book 1. Sezon 7. bölümünde; Hynek, bir Scoutmaster'ın kendisinin ve ordusunun ormanda asılı tuhaf bir gemiye tanıklık etmesinden sonra ortadan kaybolduğunu; Quinn, Harding için haydut bir göreve çekildi.Project Blue Book 1. Sezon 8. bölümünde; Hynek ve Quinn, UFO saldırısı altındaki bir Ordu müfredatını belgeleyen bir filmi araştırıyorlar ve askerleri yalnızca savaşın fiziksel etkilerinden değil, aynı zamanda psikolojik olanlardan da çekiyorlar.Project Blue Book 1. Sezon 9. bölümünde; Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden bir adam ve karısı merkeze varıp gerçeği öğrenene kadar Hynek ve Quinn'i rehin tutuyor.Project Blue Book 1. Sezon 10. bölümünde; Washington DC, UFO'lar tarafından istila edildi ve Hynek ve Quinn, çok geç olmadan tehdidin gerçek doğasını ortaya çıkarmalı.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 122
 • 0
The Boys
Tüm Bilgiler
The Boys Aksiyon, Bilim-Kurgu 
Türkçe Altyazı
The Boys 1. sezonThe Boys 1. Sezon 1. bölümünde; Bir Supe hayatının aşkını öldürdüğünde, A / V satıcısı Hughie Campbell, yolsuz Supes'i cezalandırmaya mahkum olan Billy Butcher ile bir araya geldi - ve Hughie'nin hayatı bir daha asla aynı olmayacak.The Boys 1. Sezon 2. bölümünde; Erkekler kendilerini bir Süper Kahraman alırlar, Starlight geri ödeme alır, Homelander yaramaz hale gelir ve Senatör yaramaz hale gelir.The Boys 1. Sezon 3. bölümünde; Bu yüzyılın ırkı. Shockwave'ye karşı A-Train, Dünyanın En Hızlı Adam ünvanı için yarışıyor. Bu arada, Erkekler tekrar bir araya geldi ve çok iyi hissettiriyor.The Boys 1. Sezon 4. bölümünde; The Boys'un çok özel bir bölümünde ... bir saat bağırsaklar, paramparçalar, uçak kaçırma, delilik, hayaletler ve çok ilgi çekici bir Kadın. Oh, ve çok fazla kalp - hem duygusal anlamda hem de kanlı gerçek anlamda.The Boys 1. Sezon 5. bölümünde; Çocuklar, Supes’e karşı devam etmekte olan savaşlarında ümit vaat eden bir ipucunu takip etmek için “İnan” Fuarına gidiyorlar. Olabilir - MIGHT - cinayetçi bir bebek olabilir, ancak kendiniz görmeniz gerekir.The Boys 1. Sezon 6. bölümünde; AMERİKA'DA SÜPER (2019). Vought Stüdyoları. Tür: Gerçeklik. Oyuncular: Homelander, Kraliçe Maeve, Kara Kara, Derin, A-Tren, Yıldız Işığı, Tara Reid, Billy Zane.The Boys 1. Sezon 7. bölümünde; Asla yıkanmış bir Supe'ye güvenme - Erkekler bu dersi zor yoldan öğrenir. Bu arada, Homelander geçmişine bakıyor, Starlight sevginin acı çektiğini keşfeder ve eğer Sandusky, Ohio'daysanız ve bir kız solungaçlarınıza dokunup dokunamayacağını sorarsa, HAYIR der.The Boys 1. Sezon 8. bölümünde; Sezon Finali Zamanı! Sorular cevaplandı! Sırlar ortaya çıktı! Çatışmalar ... çatışma! Karakterler patladı! Ve çok daha fazlası!
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 0.0
 • 180
 • 0
Black Mirror
Tüm Bilgiler
Black Mirror Bilim-Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
Black Mirror 1. sezonBlack Mirror 1. sezon 1. bölümünde; Kraliyet Ailesinin çok sevilen bir üyesi olan Prenses Susannah'ın kaçırılması üzerine Başbakan Michael Callow şok edici bir ikilemle karşı karşıya.Black Mirror 1. sezon 2. bölümünde; İnsanların hayatlarının, kredi kazanmak için egzersiz bisikleti kullanmaktan oluştuğu bir dünyada Bing, bir kadının şarkı söyleme yarışmasına katılmasına yardım etmeye çalışır.Black Mirror 1. sezon 3. bölümünde; Yakın gelecekte herkes, yaptıkları her şeyi kaydeden, gören ve duyan bir hafıza implantına erişebiliyor - beyin için bir çeşit Sky Plus (Dijital Video Kaydedici). Bir yüzü bir daha asla unutmaya gerek yok - ama bu her zaman iyi bir şey mi?Black Mirror 2. sezonBlack Mirror 2. sezon 1. bölümünde; İnsanların ölen kişiyle iletişimde kalmalarını sağlayan yeni bir hizmeti öğrendikten sonra, yalnız bir kederli Martha, geç sevgilisiyle yeniden bağlantı kurar.Black Mirror 2. sezon 2. bölümünde; Victoria uyanır ve hayatı hakkında hiçbir şey hatırlayamaz. Karşılaştığı herkes onunla iletişim kurmayı reddediyor ve hepsi onun bilmediği bir şey biliyor gibi görünüyor. Ama ne?Black Mirror 2. sezon 3. bölümünde; Waldo adında popüler bir karikatür ayıyı seslendiren başarısız bir komedyen, TV yöneticileri Waldo'nun ofise koşmasını istediğinde siyaseti karıştırıyor.Black Mirror 2. sezon 4. bölümünde; Noel sezonunda birbirine bağlı üç birbirine bağlı teknoloji öyküsü, donmuş bir vahşi ortamda uzak bir karakolda iki adam tarafından anlatılıyor.Black Mirror 3. sezonBlack Mirror 3. sezon 1. bölümünde; Sosyal medya puanını artırmak için çaresiz bir kadın, havalı bir düğüne davet edildiğinde ikramiyeyi vurur, ancak yolculuk planlandığı gibi gitmez.Black Mirror 3. sezon 2. bölümünde; Amerikalı bir gezgin, devrim niteliğinde yeni bir oyun sistemini test etmek için nakit paraya imza attı ancak kısa sürede sıcak oyunun bittiği ve gerçekliğin nerede başladığını söyleyemiyor.Black Mirror 3. sezon 3. bölümünde; Çekildiğinde Kenny başından beri çevrimiçi bir tuzağa düştüğünde, her ikisi de bilinmeyen kişilerin insafına kalarak, kaygısız Hector ile huzursuz bir ittifak içine zorlanır.Black Mirror 3. sezon 4. bölümünde; Yorkie ve Kelly, sörf, güneş ve seks dolu eğlence dolu bir sahil kasabası olan San Junipero'yu ziyaret ettiklerinde hayatları değişiyor.Black Mirror 3. sezon 5. bölümünde; Gelecekteki askerler Stripe ve Raiman, korkmuş köylüleri kısır vahşi mutantların istilasına karşı korumalıdır.Black Mirror 3. sezon 6. bölümünde; Yakın gelecekte Londra'da polis dedektifi Karin Parke ve onun teknoloji meraklısı yardımcısı Blue, sosyal medyaya uğursuz bir bağlantı ile gizemli ölümler dizisini araştırıyor.Black Mirror 4. sezonBlack Mirror 4. sezon 1. bölümünde; Yüzbaşı Robert Daly, ekibine bilgelik ve cesaretle başkanlık ediyor. Ancak yeni bir acemi yakında bu uzay gemisinde hiçbir şey bulamayacak gibi görünüyor.Black Mirror 4. sezon 2....
 • 2011
 • İngiltere
 • 720P
 • IMDb 9.0
 • 613
 • 0
Clara (2018)
Tüm Bilgiler
Clara (2018) Bilim-Kurgu 
Türkçe Altyazı
Filmde, Takıntılı bir astronom ve meraklı bir sanatçı, onları derin ve bilimsel bir keşfe götüren olası bir bağ oluşturur.
 • 2018
 • ABD,Kanada
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 136
 • 0
Cities of Last Things (2018)
Tüm Bilgiler
Cities of Last Things (2018) Bilim-Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
Filmde, karmaşık bir geçmişe sahip olan bir adamın, yıllar önce kendisine yanlış yapanlardan intikam almasının hikayesini ters kronoloji ile izliyoruz.
 • 2018
 • Tayvan
 • 720P
 • IMDb 6.0
 • 172
 • 0
Unbreakable – Ölümsüz (2000)
Tüm Bilgiler
Unbreakable – Ölümsüz (2000) Bilim-Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Filmde, Korkunç bir tren kazasından yara dahi almadan kurtulan adam, bir anda insanların ilgi odağı olmuştur. Bu doğaüstü durumun açıklanması, David Dunn adlı kazazedenin kendisi hakkındaki bazı gerçekleri keşfetmesine giden yolu açar. Bunlar olurken David’le tanışmak isteyen bir çizgi roman uzmanının alışılmadık durumla ilgili teorisi, iki adamı birbirine bağlayan garip bir denkleme dayanmaktadır.
 • 2000
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.2
 • 179
 • 0
Spider-Man: Far From Home – Örümcek Adam Evden Uzakta (2019)
Tüm Bilgiler
Spider-Man: Far From Home – Örümcek Adam Evden Uzakta (2019) Aksiyon, Bilim-Kurgu 
Türkçe Dublaj
Filmde, Peter Parker ve arkadaşları yaz tatilinde Avrupa’ya giderler.Peter Mysterio olarak karşımıza çıkacak kötü adam karşısında arkadaşlarını korumaya çalışacaktır.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.1
 • 274
 • 0
War for the Planet of the Apes – Maymunlar Cehennemi Savaş (2017)
Tüm Bilgiler
War for the Planet of the Apes – Maymunlar Cehennemi Savaş (2017) Aksiyon, Bilim-Kurgu 
Türkçe Dublaj
Filmde, Şafak Vakti'nde Kobo'nun ihanetine uğrayarak, ırkından büyük kayıplar veren Sezar, insanlığın onları affetmeyeceğini bilerek savaşa hazırlanıyordu. 3 yıl sonra gelen devam filmi Maymunlar Cehennemi: Savaş, bizi bir önceki filmi bıraktığımız yerden alıyor ve savaşın ortasına götürüyor. Sezar her ne kadar savaşmak istemeyip, barışı seçse de, insanlık adına savaşan Albay, acımasızlığı ile nam salıyor ve maymunların kökünü kazımak için her türlü yolu deniyor. Ancak Sezar'ın da Albay karşısında boyun eğmeye niyeti yok. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır...
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 203
 • 0
Rise of the Planet of the Apes – Maymunlar Cehennemi Başlangıç (2011)
Tüm Bilgiler
Rise of the Planet of the Apes – Maymunlar Cehennemi Başlangıç (2011) Aksiyon, Bilim-Kurgu 
Türkçe Dublaj
Filmde, San Francisco'da ve günümüzde geçen hikayede genetik mühendislerinin, maymunların beyinlerini geliştirmek için yaptıkları deneyler sonucunda maymunların insanlar üzerinde üstünlük kurmak için açtıkları savaş konu ediliyor.
 • 2011
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.6
 • 149
 • 0
Gravity – Yerçekimi (2013)
Tüm Bilgiler
Gravity – Yerçekimi (2013) Bilim-Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
Filmde, Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky'nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur. İki bilim insanı uzay boşluğunda yapayalnız kalırlar. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopmuştur ve sonsuz karanlıkla başbaşadırlar. Şimdi korkunun yerini panik alır, üstelik var olan sınırlı oksijenleri de gitgide tükenmektedir. İkili eve, dünyaya dönüş yolunu bulabilecek midir?
 • 2013
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.5
 • 186
 • 0
Limitless – Limit Yok (2011)
Tüm Bilgiler
Limitless – Limit Yok (2011) Bilim-Kurgu, Gizem 
Türkçe Dublaj
Filmde, yaşamı pek de parlak olmayan Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşayan ve pek de başarılı sayılmayacak bir yazardır. Kız arkadaşından ayrıldığı bir gün yolda eski bir arkadaşıyla tanışan Eddie'nin hayatı tamamen değişecektir. Eski arkadaşından aldığı bir hap, Eddie'nin beyninin tam kapasite çalışmasını sağlıyordur. Bu ilaç sayesinde eski dünyası değişen, hayata farklı bir gözle bakmaya başlayan Eddie paraya, çekiciliğe ve yüksek bir zekaya sahip olur. Ama aradan çok zaman geçmez, bu yüksek güçün yan etkilerinin ortaya çıkması gecikmez.
 • 2011
 • Meksika
 • 720P
 • IMDb 8,2
 • 189
 • 0
Deja Vu (2006)
Tüm Bilgiler
Deja Vu (2006) Bilim-Kurgu, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Filmde, son derece gelişmiş sıra dışı bir teknoloji aracılığı insanların geçmişleri de dahil olmak üzere, tüm yaşamlarını mercek altına alabilen bir sistem üzerine kurulu. Ajan Carlin, bu sistemde bir görev almıştır. New Orleans’ta oluşan bir patlamanın ardından hayatının en çarpıcı soruşturmasına dahil olmak durumunda kalır. Zamanda geriye doğru gitmek koşulu ile yaşanan olayların akışına müdahele etmek. Carlin, patlama olayının takibinde kısa bir zaman diliminin öncesine gittiğinde oldukça riskli bir işe girişmiş olur. Dar bir zaman aralığında olayların akışını değiştirebilmek için elinde bir tek fırsatı mevcuttur.
 • 2006
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 194
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.