0Favori Ekle Sonra İzle
4.7
Toplamda 2 oy verildi.
Sorun Bildir
Anne – Anne with an E
720P

Anne – Anne with an E

 Ülke: 

  

Anne with an E 1. Sezon


Anne with an E 1. Sezon 1. bölümünde; Hatalı bir mesaj sonucunda cesur yetim Anne Shirley, Green Gables'a gelir. Burada bekar kardeşler Matthew ve Marilla Cuthbert, bir oğlan beklemektedir.
Anne with an E 1. Sezon 2. bölümünde; Kararlı Matthew, Anne'i eve getirmek üzere yola çıkar. Son derece endişeli olan Marilla, duygularını ifade etme konusunda zorlanır.
Anne with an E 1. Sezon 3. bölümünde; Avonlea'de okula başlayan Anne, öğrenmesi gereken pek çok şey olduğunu fark eder. Marilla, sınırlarını zorlayarak ilerici annelerin toplantısına katılır.
Anne with an E 1. Sezon 4. bölümünde; Bir papazın tavsiyesi Marilla'yı seçimlerini sorgulamaya sevk eder. Bir trajedi meydana geldiğinde Anne'in zekası hem hayat kurtarır hem de kendi itibarını...
Anne with an E 1. Sezon 5. bölümünde; Anne, Diana'yı "yetişkinler gibi" çay içmeye davet eder; ancak ziyaret biraz fazla "keyifli" geçer. Matthew son derece önemli bir işi yerine getirir.
Anne with an E 1. Sezon 6. bölümünde; Minnie May ağır biçimde hastalandığında Anne'in becerileri Barrylerle arasını düzeltmesini sağlar. Derinden etkileyen bir kayıp, Marilla'nın geçmiş anılarını körükler.
Anne with an E 1. Sezon 7. bölümünde; Green Gables'ın geleceği tehlikede ve hasta Matthew yatağa mahkumken Anne ile Marilla, evlerini kurtarmak için dağları yerinden oynatır.

Anne with an E 2. Sezon


Anne with an E 2. Sezon 1. bölümünde; Cuthbertlerin pansiyonerleri, bir soruyla herkesin heyecanlanmasına yol açar: Avonlea'da altın olabilir mi? Uzaklardaki Gilbert denizde yeni bir arkadaş edinir.
Anne with an E 2. Sezon 2. bölümünde; Trinidad'da limana yanaşan buharlı gemi, Bash'i geçmişiyle yüz yüze getirir. Barryler altına hücumu destekler. Ancak Matthew ve Marilla bundan o kadar emin değildir.
Anne with an E 2. Sezon 3. bölümünde; Barrylerle çıktığı bir macera Anne'e içgüdülerine güvenmeyi öğretir. Marilla, pansiyonerlerinin göründüğü kadar masum olmadığından şüphelenmeye başlar.
Anne with an E 2. Sezon 4. bölümünde; Anne aşk elçisi olarak mektuplar yazarken Diana evde hanımefendilik eğitimi alır. Hayat değiştiren türde bir karşılaşma Gilbert'ın kaderini tayin eder.
Anne with an E 2. Sezon 5. bölümünde; Şişe çevirmece oyunu, aşk ve güzellikle ilgili hararetli soruları beraberinde getirir. Anne ve Cole farklılıkları üzerinden bir bağ kurarken Gilbert eve doğru yola çıkar.
Anne with an E 2. Sezon 6. bölümünde; Anne şoke edici yeni bir görünümle dünyanın karşısına çıkarken kasaba yıllık Noel piyesine hazırlanır. Gilbert ve Bash akşam yemeğinde Cuthbertlara katılır.
Anne with an E 2. Sezon 7. bölümünde; Cole, Josephine halanın sürprizlerle dolu görkemli partisinde kızlara eşlik eder. Evde Marilla'nın sağlığı ile ilgili endişe verici bir gelişme yaşanır.
Anne with an E 2. Sezon 8. bölümünde; Düğün günü yaklaşırken Anne, nasıl bir gelin olmak istediğini düşünür. Marilla göz doktoruna gider. Bash, Batak'ta cana yakın biriyle tanışır.
Anne with an E 2. Sezon 9. bölümünde; Yeni öğretmen, Avonlea'ya alışılmadık yöntemler ve bir motosiklet getirir. Gilbert'ın eğitimini hızlandırma planı, Bash'in kendini boşlukta hissetmesine yol açar.
Anne with an E 2. Sezon 10. bölümünde; Anne, korkunç bir olayın ardından Bayan Stacy'yi kurtarmak için arkadaşlarını toplar. Bash hiç beklemediği bir hediye alır. Cole şaşırtıcı bir seçim yapar.

 Anne with an E 3. Sezon


Anne with an E 3. Sezon 1. bölümünde; Anne'nin on altıncı doğum günü, şecere hakkında daha fazla şey öğrenmesi için ona ilham veriyor.
Anne with an E 3. Sezon 2. bölümünde; Anne'nin arayışı onu yeni gerçeklerle yüzleşmek zorunda kaldığı yetimhaneye geri götürür. Bu arada, Elijah Avonlea'yı ziyaret etti.
Anne with an E 3. Sezon 3. bölümünde; Paskalya yaklaşırken, Mary'nin hastalığı Avonlea'ya değişiklik getiriyor.
  •   Orjinal Adı: Anne with an E

  •   Tür: Aile , Dram

 107İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vesinema.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.